Yurtdışında İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama — İnşaat Lisans Tamamlama
Kosova Priştine'de Inşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

Yurtdışında İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

Yurtdışında İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama programı adına yurtdışına seyahat edebilirsiniz. Yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde verilen eğitim ile inşaat mezunları hazırlanmaktadır. 4 yıllık lisans mezunu olmak için uygun fiyatlar ile buradan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda DGS taban puanlarına da yer verilmiyor. Bu durum ülkemizden öğrencilerin daha avantajlı olmasını sağlamaktadır. Tüm bu şartların ortadan kaldırılması üniversitenin daha fazla ilgi görmesini sağlamıştır. Okul içerisinde alacağınız eğitimler de daha çok pratiğe yönelik olmaktadır. Bu durum inşaat piyasasına daha sağlam adımlarla girmenizi sağlayacaktır.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde öğrencilerimiz arasına katılmak için yapmanız gerekenler son derece basittir. Öncelikli olarak anlaşmalı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu üzerinden görüşmelere yer verebilirsiniz. Yurtdışında İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama konusunda gerekli evrakları bu firmadan öğreneceksiniz. Sonrasında da para yatırmalısınız. 1 seneli eğitim bedellerinin makul ödenekler olarak sunulması söz konusudur. Gerekli belgeler ve tutarlar üzerinden kaydınız alınacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları üzerinden başvurulara yer veriliyor. Danışmanlık firmaları sayesinde tüm detayları öğrenerek lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Ön şartların yer almamasından dolayı başvurularınız kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Yurtdışında İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama için Avrupa kredi transfer sisteminden (AKTS) faydalanmanız yeterlidir. Bu durumda DGS şartının olmadığını da göreceksiniz. Türkiye’de de geçerli olan diplomanız sayesinde inşaat sektöründe kariyer planlamaları yapabilirsiniz. Kariyeriniz için en uygun ve doğru eğitimi üniversitelerimiz üzerinden alabilirsiniz. Üstelik öğrencilerin bu kentlerde yaşam olanakları da ekonomiktir. Türkiye ile anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bulunduğu ülkeler arasında çok bir fark yoktur. Özellikle konaklama konusunda öğrencilere pek çok olanak sağlanmaktadır. Üniversite ile vakıf yurtları sayesinde bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı görüşmelerin yurt dışı eğitim kurumlarınca da yapılması sağlanıyor. Kurumlar üniversite ile yaşam koşulları konusunda tüm detaylara sahiptir. Buradan yapacağınız görüşmeler sayesinde tüm bilgileri elde ederek eğitim görmeye başlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!