Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama — İnşaat Lisans Tamamlama
Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama

Koşul ya da şart barındırmayan yurtdışı anlaşmalı olduğumuz üniversiteler üzerinden lisansınızı tamamlayabilirsiniz. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama masraflarının yıllık makul ücretler olduğunu göreceksiniz. Bu ücret dahilinde güçlü eğitim sisteminden faydalanarak 4 yıllık mezun diploması alabilirsiniz. Avrupa kredi transfer sistemi (AKTS) üzerinden bölüm tamamlama eğitimi alabilirsiniz. Üniversiteler bulundukları şehrin merkezde yer alıyor. Bu ülkelere erişim için vize işlemlerine başvurmanız da istenmiyor. Sadece pasaport, ikametgâh, MYO diploması ve tutar üzerinden üniversite eğitimlerinden faydalanarak inşaat lisans mezunu olabilirsiniz. Lisans mezunu olarak kariyer planlamaları yapmanız daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde daha güçlü referanslar üzerinden hayatınıza yön verebilirsiniz.

İnşaat teknikerliği lisans tamamlama başvuruları adına dikey geçiş sınavları da temel alınmıyor. Sınavlar adına taban puan şartlarına da yer vermeyen üniversitelerdendir. DGS kolaylıkları dil üzerinden de sunulmaktadır.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz.. Uzman ve deneyimli, doçent ve profesörlerle birlikte yabancı dil eğitim imkânına sahip olacaksınız.

2 yıllık mezun olarak inşaat sektöründe büyük işler başarmak biraz güçtür. Bunun için ön lisans yerine lisans mezunu olmanız daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama için yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler üzerinden makul ücretler ile eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bu konuda başvurularınızı geçerli danışmalık firmalarından yapabilirsiniz. Eurostar Yurt dışı Eğitim kurumu ülkemizden öğrencilerin bilgi alabilecekleri platformlardan birisidir. Twitter ile Facebook kanallarından da çeşitli bilgiler sunmaktadır. Aynı zamanda web sitesi ile üniversite hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler en doğru eğitimin adresidir. İnşaat sektörü adına kariyerinizi alacağınız diploma sayesinde yönlendirebilirsiniz. Diploma pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de geçerlidir. Bu yüzden Türkiye üzerinden de kariyer planlamalarınızı diplomanız üzerinden ele alabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!