İnşaat Teknikeri Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama

MYO başarılı öğrencileri arasında mısınız? Türkiye’nin başarılı üniversitelerinde okumak yerine yurtdışı imkânları değerlendirmeye mi karar verdiniz ? İnşaat teknikeri uzaktan eğitim lisans tamamlama imkânını ayağınıza kadar sunan bir üniversite olarak sizlerin MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgâh, MYO transkripti ve pasaport belgeleri ile başvuruda bulunmanız sonucu sizi kabul edebilmektedir. Pasaport almada sıkıntı yaşarım diyenler içinde tavsiye edilen EuroStar Yurtdışı Eğitim danışma birimi hizmette kusur etmemektedir.

İnşaat teknikeri uzaktan eğitim lisans tamamlama için geldiğiniz yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, akademik kariyerinizde Avrupalı akademisyenlerin en bilgili olanlarından alacağınız bilgilerle donanmanız için ortam hazırlayıcı olmaktadır. Türkiye koşullarında dikey geçiş sınavına girme ile gelebileceğiniz noktayı sizin stressiz bir şekilde yerleşebileceğiniz lisans bölümlerine yerleşme fırsatıyla karşınıza çıkaran üniversitemiz başarılı bireyler olabilmenizi de askıya almamaktadır. Uzaktan eğitim sürecine dahil olurken bire bir eğitim alıyormuşcasına dersi dinleme ve tüm ayrıntıları ile konuyu anlayabilmenize fırsat sağlayacak teknoloji ile ders işlem metod sunumlarıyla sizleri baş başa bırakmaktadır.

İnşaat teknikeri uzaktan eğitim lisans tamamlama isteyenler için bir danışman tayin edeceğiniz EuroStar Yurtdışı Eğitim danışma birimi üniversitede okuma ve gerekli tüm hazırlık aşamalarında sizlerin yanınızda yer alabilmektedir. Eğitim alırken merak ettiğiniz konuları detaylı bir şekilde size aktaran danışman elemanlar tüm ayrıntıları ile bilgilendirici davranmaktadırlar. Birçok lisans bölümünü tamamlama olanak sunumunu veren üniversite sunduğu fırsat eşitliği ilkesi ile tüm öğrencileri için kültürel kaynaşma, sınava eşit koşullarda girme için tüm imkânları ile karşınıza çıkabilmektedir. Hayran kalacağınız eğitim sistemi ve hayal ettiğiniz mühendislik mertebesine ulaşmak üniversitelerimiz mezunu olabilme ile mümkün olabilecek. Seçimlerinizin geleceğinizin konumun ışığı olabileceği gerçeğini göz ardı etmeden hayallerinizi gerçekleştirecek üniversite tercihini tamamlamaya var mısınız? Cevabınız evet ise öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları birimine bir telefon ile ulaşın ve farkı hissettirecek rehberi edinin.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!