Kosova İnşaat Lisans Tamamlama 2018-2019

Yurtdışı İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

Yurtdışı İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

Türkiye’de iki yıllık bir üniversitede inşaat bölümü okuduysanız bunu dört yıllık bir eğitme tamamlamak ister misiniz? Hiç sene kaybetmeden yurt dışında direk üçüncü sınıftan devam ederek 4 yıllık bir fakülte bitirmiş gibi görünmek istemez misiniz? Hem tüm bunları Türkiye’deki özel üniversitelerin aksine çok uygun fiyatlara yapabilme imkanına sahipsiniz. Eğitiminiz tamamladığınızda Türkiye’de geçerli olan bir diplomaya sahip olacaksınız.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde lisans tamamlama hakkına sahip olmanız için geçmeniz gereken hiçbir test bulunmamaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey gerekli beldelerinizi toplayıp inşaat lisans tamamlama 2023 için başvurunuzu yapmanız. Hem de başvurularınızı 12 ay boyunca geçekleştirebilirsiniz. Yani ne zaman isterseniz hemen mesleğinizde kaldığınız yerden eğitiminize devam edebilirsiniz.

Alanında profesyonel olan hocalardan alacağınız bir eğitim sonucunda çok donanımlı bir şekilde mezun olacağınız üniversiteden hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanmış olarak ayrılacaksınız. Burada yaşayacağınız birçok yeni tecrübe sizi iş hayatınıza hazırlamış olacak.

İnşaat lisans tamamlama konusunda bulabileceğiniz en seçkin üniversitelerden olan yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden mezun olduğunuzda çoğu ülkede diploması tanınan bir inşaat mühendisi olacaksınız. Meslek hayatınız açısından atabileceğiniz en doğru adımlardan birisi olabilir bu. Hem inşaat alanında hem de sosyal anlamda çok şey kazanacaksınız.

Yurtdışında çok güzel yerde bulunan üniversitelerde çoğu insanın hayallerini kurduğu bir üniversite hayatına sahip olma imkanına erişeceksiniz. Yeni kuracağınız arkadaşlıklar size yepyeni şeyler öğretirken başka bir ülkede üniversite okurken bambaşka maceralara atılacaksınız. Yeni yerler keşfetmen tadına doyamayacak, üniversitenin soysal imkanları karşısında kendinizi istediğiniz alanlarda istediğiniz gibi geliştirebileceksiniz. İnşaat lisans tamamlama için hiç beklemeden hemen yerinizi ayırtın ve çok fazla ayrıcalığa sahip olacağınız bir okulda eğitiminize hiç ara vermeden okul hayatınızı sürdürmeye devam edin. Çok eğlenceli bir ortamda size çok yararlı olacak yeni bilgiler öğrenmeye başlayın. Bu tecrübeden hiç pişman olmayacaksınız bundan emin olabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!