İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

İnşaat Mühendisliği Uzaktan Eğitim

İnşaat Mühendisliği Uzaktan Eğitim

Yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, lisans tamamlama adına ilgi görüyor. Bu konuda öğrenci çekmesindeki baş sebebi de vizenin olmamasıdır. Buradan sadece pasaport işlemlerine yer vererek eğitim sisteminden faydalanabilirsiniz. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim başvuruları için sizlerden istenilen birkaç belgeyi ibraz etmeniz yeterlidir. Bunlar arasında DGS şartının olmadığını göreceksiniz. Herhangi bir taban puan belirlemesi de bulunmamaktadır. Bu yüzden sınav şartı olmadan lisans tamamlama sisteminden faydalanabilirsiniz.

Lisans tamamlama sistemine yönelik detaylı bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinden öğrenebilirsiniz. Kurumların öğrenciler adına başvuruları yapması ve yönlendirmelere yer vermesi söz konusudur. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim için yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitele ile görüşme yapabilirsiniz. Yoğun talep gören bu okulların danışmanlığı konusunda Eurostar Eğitim ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumun oturma izni ya da yerleşme gibi pek çok konuda çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmaların güvenilir kurumlarca ele alınmasından dolayı kısa sürede işlemleriniz ve başvurularınız tamamlanacaktır. Çözüme yönelik olan bu danışmanlık servisi sayesinde lisans tamamlama eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

3.sınıftan itibaren geçerli dersler ile eğitime yer veriliyor. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim adına üniversitelerin içerisinde dersler sunuluyor. Öyle ki üniversitelerin pek çok fakültesi bulunuyor. İnşaat Mühendislik adına da bu fakülte içerisinden lisans tamamlama eğitimi sunuluyor. Detaylı eğitim sistemleri sayesinde Türkiye’de de geçerli olan diplomanızı elde etmeniz mümkündür. 2 yıl süren bu eğitim sistemi adına istenilen ücretler de ekonomik olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri eğitim sistemi adına fiyat duyuruları yapmaktadır. Buradan makul bir ücret olarak fiyat bildirimlerinin olduğunu göreceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İİnşaat Mühendisliği Uzaktan Eğitim , İnşaat Mühendisliği Uzaktan Eğitim DGS

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!