İnşaat Teknikerlerine Lisans Tamamlama Fırsatı

İnşaat Teknikerlerine Lisans Tamamlama

İnşaat Teknikerlerine Lisans Tamamlama

Lisans tamamlama programını yurt dışı merkezli olarak ele alabilirsiniz. Özellikle ekonomik koşulların uygun olmasından dolayı yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler dikkat çekmektedir. Bu üniversiteler; Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunmaktadır. Burada yer alan üniversitelerimizde inşaat bölümüne yönelik eğitim alabilirsiniz. İnşaat teknikerlerine lisans tamamlama programı, uzun yıllardır eğitim vermektedir. Burada eğitim görmek için dikey geçiş sınavının önemi yoktur. Çünkü yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, taban puanlara yer vermeyen eğitim kurumlarındadır.

İnşaat bölümünden iki senelik mezunsanız kariyer imkanlarınız daha zor olacaktır. Bu duruma yönelik imkanları genişletmek için 4 yıllık mezun olmanız gerekiyor. Lisans tamamlama programları sayesinde lisans diplomasını alabilirsiniz. İnşaat teknikerlerine lisans tamamlama uzun yıllardır anlaşmalı olduğumuz üniversiteler üzerinden verilmektedir. Üniversitelerimiz bu konuda modern çalışmalara yer veren eğitim kurumları arasındadır. Fakülte içerisinden 2 yıl eğitim alarak diploma sahibi olabilirsiniz. Okulun kayıt işlemleri sırasında tutar duyurularını da göreceksiniz. Senelik bedelin makul bir ücret olduğu iletilmektedir.

İnşaat teknikerlerine lisans tamamlama uzun yıllardır belirli kurumlarca desteklenmektedir. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için başvurunuzu Eurostar Yurtdışı Eğitim üzerinden yapabilirsiniz. Her iki kurumdan da kayıt işlemleri için gerekli tüm bilgileri elde edebilirsiniz. Bu bilgiler sonucunda da okula kayıt olarak lisans tamamlama eğitimine başlayabilirsiniz. Üniversitelerimizin bulunduğu ülkelerin yaşam koşulları ülkemiz ile aynı özelliklere sahiptir. Özellikle konaklama konusunda öğrencilerin sorun yaşamamaları söz konusudur. Öğrencilerin ekonomik fiyatlar üzerinden burada öğrencilik hayatını sürdürmesi de mümkündür. Oturma izinlerinin 3 ay içerisinde ele alınması istenmektedir. Bunun dışında yerleşme ya da barınma konularının tümünü danışmanlık firmalarından öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarından ya da ofislerinden görüşmelere yer verilmektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Teknikerlerine Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!