İnşaat Mühendisliğine Dikey Geçiş Puanları

İnşaat mühendisliğine dikey geçiş puanları denildiği zaman kişilerin aklına temel olarak gelmesi gereken noktanın hangi üniversite bünyesinde bu eğitimin tamamlanacağı olması gerekmektedir. Geçilecek olan üniversitenin hem eğitim bakımından hem de fiyat bakımından kişilerin karına uygun olması gerekmektedir. Dikey geçişin söz konusu olduğu yerlerde ön lisansa mezun olmuş olan kişilerin olduğunu ve bunlara lisansa tamamlama imkanının sağlanması konusunun akla gelmesi gerekmektedir. Sizin de bu imkanları yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler kapsamında değerlendirme ve diplomanızı elde etme imkanınız bulunmaktadır.

Bu üniversitelere kayıt olarak İnşaat mühendisliğine dikey geçiş puanları konusunda öğrencilerden herhangi bir puan istenmiyor. Önlisans diplomanızı aldıysanız dikey geçiş için başvuruda bulunabilirsiniz. Üniversiteye ödemeniz gereken tutar makul bir ücrettir. Ödeme durumunuza göre kişilere farklı taksit imkanları da sunulabildiğinin bilinmesi gerekmektedir. Kişilerin bu ücret mukabilinde uluslararası alanda geçerliliği olan bir diplomaya sahip olacaklarının farkına varılması gerekmektedir. Sizin için asıl olarak önemli olan noktanın hiç şüphesiz ki eğitim konusu olması gerekmektedir. Eğitim olanakları bakımından da kişilerin hiçbir zorlukla karşılaşmadan uzman eğitimcilerden faydalanma imkanını elde edileceğinin de belirtilmesi gerekmektedir.

Uluslararası alanda geçerliliği olan bu diplomanın elde edilmesi için kişilerin öncelikli olarak güvenilir bir firma ile anlaşma gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu amaca yönelik olarak içinizde hiçbir kuşkuya yer vermeden faydalanabileceğiniz firmalardan ikisi Eurostar Yurtdışı Eğitim firmalarıdır. Kişilerin bu firmalar aracılığı ile elde edecekleri imkanların başında üniversiteler ile iletişim kurmak ve kayıt işlemleri sırasında hiçbir işlem ile uğraşmadan sadece belgelerinizi verme imkanı akla gelmektedir. İnşaat mühendisliği dikey geçiş puanları kapsamında gerekli standardı tutturduğunuz zaman gerekli olan kayıt işlemlerinin çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirileceğinin de bilinmesi gerekmektedir. Bu konuda aklınıza herhangi bir konu takıldığı zaman akla ilk olarak firmalara bu konu hakkında bilgi almak istediğinizi bildirmek gelmelidir. Gerekli olan ücretler ödediği takdirde eğitim konusunda da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşamayacağınızı da eklemek gerekmektedir. İnşaat mühendisliği alanında bu noktalara dikkat etmek ve diploma sahibi olmayı artık ertelememek gerekmektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!