İnşaat Teknikeri 2 Artı 2 Lisans Tamamlama

2 Yıllık İnşaat Teknikeri 2 Yılda Lisans Tamamlama

2 Yıllık İnşaat Teknikeri 2 Yılda Lisans Tamamlama Avrupa merkezli olarak da ele alabilirsiniz. Meslek Yüksek okulu üzerinden inşaat bölümü okuyarak lisans tamamlama programlarından faydalanabilirsiniz. 2 yıllık mezunların 4 yıllık kapsamında diploma sahibi olmaları söz konusudur. Bu konuda kapsamlı eğitim sistemine sahip okullar yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerdir.

2 Yıllık İnşaat Teknikeri 2 Yılda Lisans Tamamlama programlarına yer veren üniversiteler yurtdışında da bulunmaktadır. Kurumun eğitim sistemi yabancı dil olarak desteklenmektedir.

İnşaat mezunlarının gelecek kaygıları bulunmaktadır. Şöyle ki pek çok inşaat mezunu bulunuyor. Ön plana çıkmak adına belirli merkezlerden diploma sahibi olmak daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Bu program konusunda yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercih edebilirsiniz. Burada yer alan üniversiteler, Avrupa esaslı pratik eğitimleri ile geleceğe hazırlanmanızı sağlıyor. Eğitimlerin modern kampüsler içerisinde verilmesi de söz konusudur. Buradan alacağınız diploma sayesinde daha parlak bir gelecek sizleri bekliyor olacaktır. Çünkü Türkiye merkezli eğitim ve öğretim programlarından daha kapsamlı lisans tamamlama sistemleri sunulmaktadır. Buradan alacağınız eğitim ve diploma sayesinde pek çok ülkede de geleceğinize adıma atabilirsiniz.

Bu program adına görüşmelerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle Eurostar, anlaşmalı olduğumuz üniversiteler ile tüm kayıtları almaktadır. Anlaşmalı olunan bu kurum üzerinden danışmanlık hizmeti almanız faydalı olacaktır. Bu şekilde gerekli belgeleri ve tutarları da öğreneceksiniz. MYO merkezli belgelerin dışında pasaport isteniyor. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bulunduğu ülkeler, vize istemediği için de ülkemizden üyeler adına avantajlıdır. Belgelerin dışında yıllık ücretinde temin edilmesi gerekiyor. Buradan yıllık eğitimlerin makul ücretler olduğunu göreceksiniz. Tutarı yatırmanız halinde belgeleriniz ile lisans tamamlama programlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ön şartları bulunmayan okul içerisinden inşaat eğitimi alarak diplomanızı elde edebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!