İnşaat Lisans Tamamlama

İnşaat Lisans Tamamlama

Evet sizler için çok az yerde karşınıza çıkacak olan ve hayatınızı değiştirebilecek çok güzel bir fırsat sunuyoruz sizlere. Türkiye’deki herhangi bir üniversitede inşaat eğitimi görmüş olursanız olun bu eğitimi yurt dışında çok iyi bir üniversitede göreceğiniz bir eğitim ile sonuçlandırmak istemez misiniz? Bunu yapmak isteyen her genç bu fırsatı kolaylıkla değerlendirebilir. Türkiye’de okuduğunuz üniversitenin, not ortalamanızın, lys puanınızın hiçbir önemi yoktur. Sadece –

yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat lisans tamamlama için gerekli belgelerinizi toplayarak başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Öğrenciliğinizi geçirmek isteyeceğiniz en güzel yerlerden olan ülkelerde eğitim görme imkanına sahip olacaksınız. Türkiye’de alacağınız iki yıllık bir eğitimden sonra eğitiminize hiç ara vermeyerek direk seçtiğiniz üniversitede devam edebileceksiniz. Bu sayede hiç sene kaybetmemiş olacaksınız. Ve herkes tarafından tanınan birçok yerde geçerliliği olan bir üniversiteden mezun olarak diploma alma şansını elde edeceksiniz.

İnşaat lisans tamamlama için tercih edeceğiniz en doğu adres olan yurtdışındaki anlaşmalı üniversitelerimizde dil destekli bir eğitim alacaksınız. Türkiye’de hiçbir üniversitenin size sunmayacağı bu fırsat için ödeyeceğiniz ücret de çok düşük ücretlerdir. Alacağınız bu kaliteli hizmet karşısında vereceğiniz ücreti duyduğunuzda çok şaşıracağınız bir rakamdan bahsediyoruz. Hiçbir koşul aranmadan lisansını tamamlamak isteyen her öğrencinin başvurabileceği üniversite hep hayalini kurduğunuz olanaklara sahiptir.

Hem üniversitenizi çok seveceksiniz hem oradaki samimi ortamı çok seveceksiniz hem de üniversitenin binasını ve eğitimini çok seveceksiniz. İnşaat lisans tamamlama bölümünde kıdemli hocalardan dinleyeceğiniz dersler neticesinde bölümünüz hakkında donanımlı bir bilgiye sahip olarak mezun olacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Aileler çocuklarını gönderirken hiç gözleri arkada kalmasın. Çocuğunuzun rahat etmesi ve iyi bir eğitim alması için her şey kusursuz bir şekilde ayarlanmıştır. Ülkenize geri döndüğünüzde oradaki eğitimin ve yaşadığınız üniversite hayatının size ne kadar çok şey katacağını fark edeceksiniz. Sizi iyi anlamda çok değiştirecek bir tecrübe edinme imkanını kaçırmayın deriz. Bunun için bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!