İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2018

İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2023

İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2023

Dikey geçiş sisteminin uygun fiyatlar ile Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarınca sunulduğunu göreceksiniz. Bu kurumlardan bölümlere ve eğitim sistemlerine göre bilgi sahibi olabilirsiniz. İnşaat Teknikeri lisans tamamlama yılında da Avrupa esaslı olarak sunulmaktaydı.

Son yıllarda özellikle yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bu konuda ilgi görmesi söz konusudur. Üniversitenin DGS şartı aramaması bu ilgiyi günden güne arttırmıştır. Aynı zamanda çoğu Avrupa üniversiteleri yabancı dil zorunluluğuna yer veriyor. Üstelik üniversiteden alacağınız diploma Türkiye’de de geçerli kabul edilmektedir. Avrupa’dan alacağınız bu diploma sayesinde daha ayrıcalıklı olmanız da kaçınılmaz olacaktır.

Eğitim danışmanlığı konusunda güvenilir ve ekonomik olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarını tercih edebilirsiniz. Kurumların Facebook adresleri de bulunuyor. Buradan da konuyla alakalı tüm görüşleri elde edebilirsiniz. Dönem dönem sosyal medya hesapları üzerinden duyurular da yapılıyor. Bu duyurular sayesinde başvuru sürelerini de öğrenmeniz mümkündür. İnşaat Teknikeri lisansı tamamlama yıllardan bu yana düzenlik olarak programlara dahil ediliyor. Şöyle ki başvuru günleri çok da önemli değildir. Kaçırmanız halinde bir sonra ki ay içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Çünkü yıl içerisinde her ay bu programlara başvuruların yapılması mümkündür. Dil ya da DGS şartlarının olmaması da başvuruları daha kolay hale getirecektir.

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Avrupa merkezli olarak karşımıza çıkan eğitim kurumlarındadır. Bu merkez içerisinde eğitimin de doçentler ve alanında profesörler ile sunulması söz konusudur. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bulunduğu ülkeler ile Türkiye adına herhangi bir vize şartı da bulunmuyor. Bu yüzden başvurular adına da sadece pasaportunuzu sunmanız yeterli olacaktır. Pasaport çıkartma işlemlerinden sonra eğitim kurumları ile görüşme yapabilirsiniz. İnşaat Teknikeri lisans tamamlama programları için eğitim kurumlarının iletişim telefonlarından da faydalanabilirsiniz. Eğitim ve kariyer fırsatları adına Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarından yola çıkabilirsiniz. Pek çok şehirde de ofislerinin olduğunu web sitesi içerisinde görebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2023

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!