İnşaat Mühendisliğine Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliğine Dikey Geçiş

Avrupa’da yer alan ve sunduğu imkanlar ile özellikle ön plana çıkan üniversiteler arasında yer alan yurtdışında yer alanlaşmalı olduğumuz üniversiteler sağladığı imkanlar ile Türkiye’den pek çok öğrencinin gönlünün fethediyor. Üniversitelerimiz sayesinde geleceğin inşaat mühendisleri adımlarına daha da yaklaşıyor. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sayesinde alacağınız oldukça kaliteli eğitim ile siz de inşaat teknikeri olabilir ve 3.sınıftan itibaren lisansınızı tamamlayabilirsiniz.

Hem maddi anlamda hem de eğitim anlamında son derece büyük bir kolaylık sağlayan okul, inşaat mühendislerinin önünü açıyor. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sayesinde bölüme geçenler, sadece 3. ve 4. sınıfı okuyarak inşaat teknikeri oluyorlar. Bilgiyle donatılmış öğretmenlere ve oldukça kaliteli bir semte sahip olan okul size aynı zamanda güzel kampüs günleri de yaşatıyor.

Bu eğitimin önderliğini yapan ve size destek olacak olan firmalar ise Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu oluyor. Bunlardan biriyle iletişime geçtiğiniz an eğitimi daha detaylı şekilde öğrenmeniz mümkün. Öncelikle fiyatlardan bahsedersek senelik ücretin inşaat mühendisliği için makul bir ücret olduğunu söyleyebiliriz. İki yıl okuyacağınızı düşünürsek bu rakam oldukça düşük maliyetli. Üstelik eğitim kalitesi ise Türkiye’de bulunan bir çok kaliteli vakıf üniversitesi ile aynı seviyede diyebiliriz.

Siz de üniversitelerimiziz imkanlarından yararlanmak istiyor olabilir ve geleceğinizi garanti altına almayı düşünebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken inşaat mühendisliği alanına yoğunlaşmak olacaktır. Bir çok imkanı bulunan okullarımız aynı zamanda sizi şehir anlamında da tatmin edecektir. Üniversitelerimizin inşaat mühendisliği dikey geçiş programına puanlarınız da sizi zorlamadan üniversitede eğitim aldırabilecek türden olacaktır. Bu nedenle bir an önce Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu ile iletişime geçerek detaylı kayıt ve başvuru bilgilerini öğrenebilirsiniz. Üstelik okula yılın istediğiniz ayı başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Mühendisliğine Dikey Geçiş

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!