İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Kayıt Günleri

İnşaat mühendisliği alanında lise düzeyinde eğitim gördükten sonra bu konuda ön lisans sahibi de olduysanız artık sizin eğitim hayatınızı lisans ile taçlandırmanız için önünüzde iki sene bulunmaktadır. İnşaat mühendisliği konusunda bu imkanı değerlendirmek için öncelikli olarak DGS denilen sınav türü içerisinde bu alada aktiflik gösterecek bir puan sahibi olmanız gerekmektedir. Puan konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin elde edecekleri eğitim seviyesini daha alt kademede olacağının da belirtilmesi gerekmektedir. İnşaat mühendisliği dikey geçiş kayıt günleri eğitimlerini bir adım daha ileri taşımak isteyen kişiler tarafında dört gözle takip edilmektedir. Sizin de kısa bir süre içerisinde işlem gerçekleştirmeniz için bu konu hakkında yapılan duyurulardan haberdar olmanız gerekmektedir.

İnşaat mühendisliği dikey geçiş kayıt günleri duyurularının yakından takip edilmesi sırasında sizden kaynaklanan ihmallerin meydana gelmemesi için öncelikli olarak eğitim firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu eğitim firmaları sizin hangi adımları atmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecek ve kısa bir süre içerisinde inşaat mühendisliği dikey geçiş kayıt günleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Özellikle yurt dışı kapsamında okullardan faydalanmak isteyen kişilerin temel itibari ile yurt dışı eğitim kurumlarından faydalanmaları gerekmektedir. Bu kurum; Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizin için eğitim konusu büyük bir öneme sahipse Balkan coğrafyasında sizin için en ideal olan üniversitelerden bir tanesinin hiç kuşku yok ki anlaşmalı olduğumuz üniversiteler olduğunu eklemek gerekmektedir.

Üniversitelerimiz içerisinde daha önceden almış olduğunuz derslerin kredilerini saydırabilirsiniz. Okulunuzun çok daha kısa bir süre içerisinde bitirme imkanına da sahip olabileceğinizi eklemek gerekmektedir. Sizin için temel noktaları incelemek gerekirse öncelikli olarak kişilerin eğitim alacakları kişilerin uzmanlık düzeylerinin bu üniversite kapsamında bir hayli yüksek olduğunu eklemek gerekmektedir. İnşaat mühendisliğinde gerçekten üst bir noktaya erişmek isteyen kişiler, yurtdışında anlaşamalı olduğumuz üniversiteleri seçmesi onların ilerlemeleri için çok önemli bir kaynak olduğunu da eklemek gerekmektedir. Bu üniversite sayesinde ön lisans eğitiminizi çok kolay bir biçimde lisansa tamamlama imkanını elde edersiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!