Inşaat Önlisans Lisans Tamamlama

Dikey geçiş sistemi ile Türkiye’de ki üniversitelerden lisans tamamlama sistemine başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunun yerine daha iyi bir eğitim almak adına yurtdışı merkezi eğitim olanaklarına göz atabilirsiniz. Bunlar arasında Uluslararası Travnik Üniversitesi başta gelmektedir. Şöyle ki sadece yıl içerisinde 2500 Euro olarak eğitim sistemini sunuyor. Üstelik bu eğitim programı için öğrencilerden yabancı dil de istemiyor. İnşaat önlisans lisans tamamlama adına üniversite de Türkçe olarak eğitimler sunulmaktadır. Nitekim Türkiye’den gelen eğitim görevlileri ile bu sistemden faydalanmanız esas alınmaktadır. Bu yüzden yabancı dil konusunda herhangi bir zorluk yaşamadan eğitm alabilirsiniz. Uygun fiyatlar halinde de eğitiminizi Avrupa merkezli olarak almanız ileride sizler için faydalı olacaktır.

Bu konuda danışmalık için de belirlenen kurumlardan yola çıkabilirsiniz. Eurostar ile Point Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde her türlü konuya açıklık getirebilirsiniz. Bu kurumların gerek web siteleri gerek iletişim numaraları gerekse sosyal medya hesapları sayesinde bilgi alabilirsiniz. Eğitmenler ya da öğrencilerin de sosyal medya üzerinden görüşlerini inceleyebilirsiniz. İnşaat önlisans lisans tamamlama konusunda başvuru zamanları da buradan iletilmektedir. Ancak başvuruların her ay olduğunu da göreceksiniz. Yıllık ücretlerin ise 2500 Euro şeklinde duyurusu yapılıyor. Buradan kurumların istedikleri belgeleri de göreceksiniz. Bu belgelerle başvuru yaparak lisans tamamlama programından faydalanabilirsiniz. Programdan Dgs şartının aranmadığını da göreceksiniz. Nitekim bu sınava yönelik herhangi bir taban puan belirlemeleri bulunmuyor.

İnşaat önlisans lisans tamamlama sistemi için sadece pasaporta yer vermeniz gerekiyor. Ulaşım adına vize şartının olmadığını göreceksiniz. İkametgah ile bir takım diploma belgeleri de isteniyor. Tüm bu belgelerinizi Eurostar ya da Point Yurtdışı Eğitim kurumlarına sunarak yola çıkabilirsiniz. Sizin için her türlü konuda incelemeler yapılacak ve doğru yerleştirme programları oluşturulacaktır. Oturma iznine kadar her türlü konunun bu eğitim kurumlarınca ele alınması söz konusudur. Bu yüzden eğitim almak istediğinizi belirterek Uluslararası Travnik Üniversitesi hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları sayesinde de en doğru eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Bosna Hersek günlük yaşam adına da ekonomik kentlerden birisidir. Bu yüzden öğrencilik süreci içerisinde zorlanmadan lisansınızı tamamlamanız kolay olacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!