İnşaat Önlisans Lisans Tamamlama

İnşaat Önlisans Lisans Tamamlama

Dikey geçiş sistemi ile Türkiye’de ki üniversitelerden lisans tamamlama sistemine başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunun yerine daha iyi bir eğitim almak adına yurtdışı merkezi eğitim olanaklarına göz atabilirsiniz. Bunlar arasında yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler başta gelmektedir. Şöyle ki yıl içerisinde makul bir ücretle eğitim sistemini sunuyor ve bu üniversiteler dil destekli üniversitelerdir. Bu yüzden yabancı dil konusunda herhangi bir zorluk yaşamadan eğitim alabilirsiniz. Uygun fiyatlar dahilinde de eğitiminizi Avrupa merkezli olarak almanız ileride sizler için faydalı olacaktır.

Bu konuda danışmalık için de belirlenen kurumlardan yola çıkabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde her türlü konuya açıklık getirebilirsiniz. Bu kurumların gerek web siteleri gerek iletişim numaraları gerekse sosyal medya hesapları sayesinde bilgi alabilirsiniz. Eğitmenler ya da öğrencilerin de sosyal medya üzerinden görüşlerini inceleyebilirsiniz. İnşaat önlisans lisans tamamlama konusunda başvuru zamanları da buradan iletilmektedir. Ancak başvuruların her ay olduğunu da göreceksiniz. Yıllık ücretlerin ise makul bir ücret olduğu duyurusu yapılıyor. Buradan kurumların istedikleri belgeleri de göreceksiniz. Bu belgelerle başvuru yaparak lisans tamamlama programından faydalanabilirsiniz. Programdan DGS şartının aranmadığını da göreceksiniz. Nitekim bu sınava yönelik herhangi bir taban puan belirlemeleri bulunmuyor.

İnşaat önlisans lisans tamamlama sistemi için sadece pasaporta yer vermeniz gerekiyor. Ulaşım adına vize şartının olmadığını göreceksiniz. İkametgâh ile bir takım diploma belgeleri de isteniyor. Tüm bu belgelerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarına sunarak yola çıkabilirsiniz. Sizin için her türlü konuda incelemeler yapılacak ve doğru yerleştirme programları oluşturulacaktır. Oturma iznine kadar her türlü konunun bu eğitim kurumlarınca ele alınması söz konusudur. Bu yüzden eğitim almak istediğinizi belirterek üniversiteleirimiz hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları sayesinde de en doğru eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Ülkler, günlük yaşam adına da ekonomik kentlerden birisidir. Bu yüzden öğrencilik süreci içerisinde zorlanmadan lisansınızı tamamlamanız kolay olacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!