ÖnLisans İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Önlisans Inşaat Bölümü Lisans Tamamlama

İnşaat Meslek Yüksek okulundan mezun olduktan sonra 3. sınıf derslerini almaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı? Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere dikey geçiş yaparak önlisans eğitiminizi lisansa tamamlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelerimizde Önlisans inşaat bölümü lisans tamamlama konusunda ders farkları ele alınarak eğitim sistemine yer verilmektedir. Ön şartlara yer verilmemesinden dolayı ülkemizden pek çok inşaat öğrencisi bu üniversiteyi tercih etmektedir. 2 yılda lisans tamamlama programından faydalanarak geçerli diplomanızı alabilirsiniz.

Üniversitelerimiz adına istenilen eğitim ücreti senelik makul bir ücrettir. YÖK tanınırlığın da olan bu program sayesinde lisansınızı tamamlamanız esas alınıyor. Ön lisans inşaat bölümü lisans tamamlama için Avrupa şartlarında eğitim alabilirsiniz. Buranın şartları konusunda danışmanlık sunan firmalar da bulunuyor. Başta Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu ile iletişime geçebilirsiniz. Yetkili ve muktedir olan bu kurum sayesinde tüm detayları ele almanız sağlanıyor. Bu detaylar arasında oturma izni ya da yerleştirme gibi durumlar da bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelere gitmek için vize çıkartmanız da gerekmemektedir. Sadece pasaport üzerinden ulaşım mümkündür. Buradan eğitim almak için MYO esaslı mezuniyet belgelerini de hazır etmelisiniz. DGS şartı da olmayan eğitim kurumlarından birisidir.

Üniversitelerin bulunduğu ülkeler, Türkiye ile benzerlik gösteren niteliklere sahiptir. Özellikle ekonomik yaşam standartlarından dolayı öğrencilerin eğitimleri boyunca sıkıntı yaşamamaları söz konusudur. Ön lisans inşaat bölümü lisans tamamlama hizmetleri için 2 yıl bu merkezde yaşamanız gerekiyor. Burada geçerli üniversite ya da vakıf yurtlarında konaklama şartlarına ele atabilirsiniz. Oturma iznini de rahatlıkla 3 ay içerisinde almanız sağlanmaktadır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Önlisans Inşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!