Inşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2018

İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2023

İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2023

Dikey geçiş işlemleri için DGS taban puanları dikkate alınmaktadır. Bu durum da istediğiniz üniversite üzerinden eğitim almanızı zor hale getiriyor. Ancak yurtdışından lisans tamamlama programlarına başvurarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama programı için yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde eğitim programlarına yer veriliyor. Burada yer alan üniversiteler ile lisansını tamamlamanız mümkündür. Dikey geçiş sınavlarına yönelik ön şartları olmayan üniversitelerden birisidir. Aynı zamanda yabancı dil konusunda da ön şartları bulunmuyor. 3. sınıftan başlayarak 4 yıllık mezun diplomanızı almış olacaksınız. Üstelik diploma Türkiye’de de kabul görüyor.

İnşaat teknikerliği lisans tamamlama başvuruları için belli bir süre yoktur, yılın her günü kayır için görüşme yapabilirsiniz. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu ile yola çıkabilirsiniz. Tüm bu bilgiler sonucunda da en doğru kayıt işlemlerine yer vererek üniversitenize gidebilirsiniz. Üstelik üniversitelerimize gitmek için vize işlemlerine de başvurmanız gerekmiyor. Türkiye’den gidenlerin vizesiz olarak kabul edilmesi söz konusudur. Bu yüzden kurumların sizlere sunduğu belgeler ile lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Katılımcı olmanız durumunda 2 yıl boyunca buradan kaliteli eğitim almanız sağlanıyor. İnşaat bölümü okuyanların genel olarak pratik asıllı eğitim almaları esas alınmaktadır. Geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak için de anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurunuzu göndermelisiniz.

Üniversite için tüm kayıtlar Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu tarafından ele alınmaktadır. Bu kurumun web sitesi ya da Facebook hesapları sayesinde iletişime geçebilirsiniz. Her iki platformdan da iletişim seçeneklerini belirtmektedir. Numaraları ve geçerli ofis adreslerini de buradan göreceksiniz. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama senesinde bir takım mezuniyet belgeleri talep ediliyor. Bunun yanı sıra ikamet belgesinin de hazır edilmesi istenmektedir. Son olarak ise pasaport çıkartmanız gerekecektir. Bu belgeleri hazırlayarak gerekli yurt dışı eğitim kurumlarından başvurunuzu ele alabilirsiniz. Başvurular yıl içerisinde 12 ay boyunca düzenlenmektedir. Bu yüzden sadece duyuruları takip etmeniz yeterli olacaktır. Facebook üzerinden hem hocaları hem eğitim sistemini hem de duyuruları analiz edebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2023

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!