MYO İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

MYO İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Meslek Yüksek okulu mezunlarının istedikleri bölümden lisans tamamlama programlarına katılmaları mümkündür. Bu konuda Avrupa merkezli olarak eğitim alabilirsiniz. MYO inşaat bölümü lisans tamamlama konusunda başta yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler yer alıyor. Avrupa içerisinde yer alan bu üniversite ülkemize yakındır. Vizesiz olarak gidebilir ve 2 yıl eğitim görebilirsiniz.

Üstelik eğitimlerin Türkiye’den doçentler tarafından verilmesi söz konusudur. Doçentler ya da profesörler konusunda tanıtımlar da yapılıyor. Bu sayede eğitimlerin daha verimli olması ve kariyer imkanlarının daha kapsamlı olarak sunulması esas alınıyor. Şöyle ki anlaşmalı olduğumuz üniversiteler üzerinden diploma alarak daha avantajlı olabilirsiniz. Türkiye’de de geçerli olan bu diploma ile geleceğinize yön verebilirsiniz.

MYO inşaat bölümü lisans tamamlama programı için DGS taban puanlarına da yer verilmiyor. Ön koşullara sahip olmamaları da daha avantajlı olmanızı sağlamaktadır. Yıllık olarak sunulan eğitim ücretinin ise makul bir ücret olduğunu göreceksiniz. Türkiye’de de vereceğiniz harçlar hemen hemen bu tutara yakın olmaktadır. Türkiye yerine Avrupa merkezli lisans tamamlama belgeleri almanız daha faydalıdır. İnşaat mezunlarının dikey geçiş imkanları sayesinde daha parlak geleceklere yer vermesi de söz konusudur. YÖK kapsamında sunulan bu eğitim sistemi Türk destekli olmaktadır. Öyle ki üniversite içerisinde dersler Türk hocalar tarafından sunulmaktadır.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde eğitim veren hocaları Facebook üzerinden de inceleyebilirsiniz. Bunun için danışmalık firmalarından olan Eurostar Yurt dışı Eğitim kurumunu takip etmelisiniz. Bu kurum yurt dışı eğitimleri konusunda tüm danışmalık içeriklerine sahiptir. MYO inşaat bölümü lisans tamamlama için buradan tüm detaylar duyuruluyor.

Hocalarında buradan tanıtımı yapılmaktadır. Başvuru süreleri ve kayıt için gerekli olanlar da ifade edilmektedir. Vize şartı olmadığı için sadece pasaport sunmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra MYO esaslı diplomalarınızı da getirmeniz gerekiyor. İkametgah belgesinin de ibraz edilmesi isteniyor. Belli başlı belgeler üzerinden ön koşullar olmadan da kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Eurostar ile Point Yurt dışı Eğitim Kurumları üzerinden tüm bilgileri elde ederek lisans tamamlama hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

MYO İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!