İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi dikey geçişler adına sıklıkla tercih edilen kurumlardan birisidir. Bunun başta ki sebebi de merkezin eğitim sistemi olmaktadır. Türkçe olarak verilen bu eğitimler adına doçentlerin ve profesörlerin bilgilerinden faydalanmanız esas alınmaktadır. Türkiye’den giden eğitim görevlileri sayesinde lisansı tamamlamaya yönelik çalışmalara yer verebilirsiniz. Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim kurumlarının başvuru işlemlerine yer vererek kayıt olabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin yılın her ayında ele alınması söz konusudur. Pek çok avantajlı yönünün de olduğunu göreceksiniz. Örneğin İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama programı için herhangi bir yabancı dil şartı bulunmuyor. Aynı şekilde taban puan konusunda da herhangi bir açıklama bulunmuyor. Dgs şartının olmaması bu programa katılmanızı daha mümkün hale getirecektir.

İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama programı için Ukrayna’da yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini tercih edebilirsiniz. Sadece pasaport işlemlerinizi halletmeniz bunun için yeterli olacaktır. Nitekim herhangi bir vize koşulunun olmadığını da göreceksiniz. Kayıt adına sizlerde istenilen belgeleri web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim kurumları başvuru ile belgeler konusunda tüm detaylara sahiptir. MYO diploması ve mezuniyet belgesi talep ediliyor. MYO Transkripti ile ikametgahın da sunulması istenmektedir. Son olarak pasaportunuzu da getirerek İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama işlemlerine başvurunuzu yapabilirsiniz. İnşaat mezunlarının lisans tamamlama adına ödeyecekleri tutar ise sadece 2500 Euro olmaktadır. Bu ücret dahilinde Avrupa’da lisansınızı tamamlayarak kısa sürede geleceğinize yön verebilirsiniz. Alacağınız eğitim sayesinde bir adım önde olmanız da garanti olacaktır. Şöyle ki Avrupa’da sunulan eğitim şartları ve derslere giren eğitmenler sayesinde en doğru bilgilerin aktarılması söz konusudur.

Uygun fiyatlar sayesinde öğrencilerin bu kentte sorun yaşamaları da mümkün olmuyor. Konaklama ya da diğer giderlerin küçük tutarlarda temin edilmesi sağlanmaktadır. Tüm bu avantajlardan dolayı İnşaat Yüksek okulu mezunlarının ilgisi haline gelmiştir. 4 yıllık olarak mezun olmak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine başvurunuzu yapabilir ve eğitime başlayabilirsiniz. Yılın 12 ayı boyunca da lisans tamamlama programlarına başvuru yapma hakkına sahipsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!