İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, dikey geçişler adına sıklıkla tercih edilen kurumlardandır. Bunun baştaki sebebi de merkezin eğitim sistemi olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarının başvuru işlemlerine yer vererek kayıt olabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin yılın her ayında ele alınması söz konusudur. Pek çok avantajlı yönünün de olduğunu göreceksiniz. Örneğin İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama programı için herhangi bir yabancı dil şartı bulunmuyor. Okullarımız dil destekli üniversitelerdir. Aynı şekilde taban puan konusunda da herhangi bir açıklama bulunmuyor. DGS şartının olmaması bu programa katılmanızı daha mümkün hale getirecektir.

İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama programı için yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercih edebilirsiniz. Sadece pasaport işlemlerinizi halletmeniz bunun için yeterli olacaktır. Nitekim herhangi bir vize koşulunun olmadığını da göreceksiniz. Kayıt adına sizlerde istenilen belgeleri web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları başvuru ile belgeler konusunda tüm detaylara sahiptir. MYO diploması ve mezuniyet belgesi talep ediliyor. MYO Transkripti ile ikametgâhın da sunulması istenmektedir. Son olarak pasaportunuzu da getirerek İnşaat Teknolojisi lisans tamamlama işlemlerine başvurunuzu yapabilirsiniz. İnşaat mezunlarının lisans tamamlama adına ödeyecekleri tutar ise makul bir ücrettir. Bu ücret dahilinde Avrupa’da lisansınızı tamamlayarak kısa sürede geleceğinize yön verebilirsiniz. Alacağınız eğitim sayesinde bir adım önde olmanız da garanti olacaktır. Şöyle ki Avrupa’da sunulan eğitim şartları ve derslere giren eğitmenler sayesinde en doğru bilgilerin aktarılması söz konusudur.

Uygun fiyatlar sayesinde öğrencilerin bu kentte sorun yaşamaları da mümkün olmuyor. Konaklama ya da diğer giderlerin küçük tutarlarda temin edilmesi sağlanmaktadır. Tüm bu avantajlardan dolayı İnşaat Yüksek okulu mezunlarının ilgisi haline gelmiştir. 4 yıllık olarak mezun olmak için üniversitelerimize başvurunuzu yapabilir ve eğitime başlayabilirsiniz. Yılın 12 ayı boyunca da lisans tamamlama programlarına başvuru yapma hakkına sahipsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!