Inşaat Teknikeri Açıköğretim Lisans Tamamlama

Lisans tamamlama programları sayesinde gelecekte daha avantajlı kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Ancak Türkiye merkezli olan ünversitelerde dikey geçiş imkanları daha zordur. İstenilen taban puanlardan dolayı öğrencilerin zorluk çektikleri bir gerçektir. Bu yüzden yurtdışı merkezli lisans tamamlama eğitim sistemlerinden faydalanmak daha avantajlı oluyor.

İnşaat teknikeri açıköğretim lisans tamamlama hizmetleri için de Avrupa merkezli eğitim sisteminden faydalanabilirsiniz. Bunun için de Uluslararası Travnik Üniversitesi ile yolunuza devam edebilirsiniz. Üniversitenin herhangi bir sınav taban puanını temel almadığını göreceksiniz. Bu yüzden istediğiniz bölüme yönelik lisans tamamlama eğitimi almanız son derece basittir. Üniversite Bosna Hersek’te yer aldığı için vize sorunu da yaşamamanız söz konusudur.

Üniversite adına kayıt işlemlerini eğitim kurumları üzerinden yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu eğitim kurumları arasında Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumu bulunmaktadır. Bu kurumun dışında Point eğitim kurumundan da faydalanabilirsiniz. İnşaat teknikeri açıköğretim lisans tamamlama konusunda kurumların danışmanlık hizmetlerinden faydalanma hakkına sahipsiniz. Üstelik sosyal medya üzerinden de öğrencilere seslendikleri görülmektedir. Buradan gerek başvurular gerek üniversite gerekse eğitim veren hocalar konusunda güncel bilgiler aktarılıyor. Her türlü konuyu buradan da ele alabilir ya da kurumun iletişim numaralarından yola çıkabilirsiniz. Pek çok şehirde ofislerinin de olduğu görülmektedir. Gerekli belgeleri temin ederek lisans tamamlama sistemi için başvurunuza yer verebilirsiniz.

Bu kurumlar üzerinden başvuruların iletilmesi halinde üniversiteden eğitim alabilirsiniz. Yabancı dil zorunluluğu olmayan üniversitenin %100 Türkçe destekli olduğu da biliniyor. Facebook üzerinden de göreceğiniz gibi Türk doçentlerin eğitim adına hizmet verdikleri bilinmektedir. İnşaat teknikeri açıköğretim lisans tamamlama adına ünlü doçentlerden ve eğitim görevlilerinden bilgi almanız esas alınıyor. Kayıt işlemleri sırasında sizlere sunulan ücretler de ekonomik olmaktadır. 1 yıllık eğitim masrafının sadece 2500 Euro olduğu ifade ediliyor. Hem belgeleri hem de bu ücreti temin etmeniz halinde Bosna Hersek’te eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Almış olduğunuz diploma sayesinde de hem Türkiye hem de Avrupa merkezli olarak kariyer imkanlarına sahip olacaksınız. Öyle ki deneyimli hocalardan almış olduğunuz bu eğitim sayesinde geleceğiniz daha parlak olacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!