İnşaat Tekniker Lisans Tamamlama — İnşaat Lisans Tamamlama

İnşaat Tekniker Lisans Tamamlama

Öğrencilere uygun fiyatlarla barınma imkanı sunan yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, lisans tamamlama başvurularına ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat bölümü mezunlarının üniversitelerimiz üzerinden 2 yıl eğitim almaları mümkündür. İnşaat tekniker lisans tamamlama adına 3. sınıftan itibaren derslere başlanmaktadır. Buradan eğitim almak için senelik ödeyeceğiniz tutar, makul bir ücret olmaktadır. Bu ücretin dahilinde birkaç belge ibraz etmeniz yeterli olacaktır. Belgelerin sonucunda da kaydınız tamamlanacaktır. Kayıt işlemlerini her ay ele alabilirsiniz. Üniversite 12 ay boyunca öğrenci kabul ediyor. Üstelik ön şartları olmayan kurumlardan da birisi olmaktadır. Bu yüzden de ülkemizden pek çok inşaat mezunu bu üniversiteleri tercih etmektedir.

İnşaat tekniker lisans tamamlama adına DGS sınav zorunluluğuna da yer verilmemektedir. Taban puanların yer almadığı okullardan birisi olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra okulu girmek için İngilizce diline de ağırlık vermeniz gerekmiyor. Nitekim derslerin de Türkiye’den gelen hocalar tarafından verildiğini göreceksiniz. Türkçe destekli eğitimi benimseyen kurum pek çok ülkede geçerli olan diplomayı almanızı sağlayacaktır. Diploma için 2 yıl pratik ağırlıklı olan derslere katılmanız gerekiyor. Burada eğitim seviyelerinin de yüksek olması söz konusudur. Şöyle ki ülkemizden profesörlerin ve doçentlerin eğitim sistemine katkısı bulunmaktadır. Okul adına tanıtımlara ve kayıtlara yer veren Eurostar ile de tüm detayları öğrenebilirsiniz. Facebook hesabı üzerinden inşaat bölümüne yönelik eğitim veren tüm hocaları göstermektedir.

Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler üzerinden eğitim almak için ücreti ve belgeleri temin etmelisiniz. Bu konuda sizlere yön gösterecek kurum, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olmaktadır. İnşaat tekniker lisans tamamlama kayıtları haricinde buradan yerleştirme veya barınma gibi konularda da ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Ülkenin oturma izni işlemleri için de bilgiler aktarılacaktır. Öyle ki eğitimin yanı sıra diğer işlemleri de öğrenmeniz gerekmektedir. Burada pasaport ile ikametgâh belgeleri istenmektedir. Birde MYO üzerinden diplomanızı getirmelisiniz. Gerekli belgeleri yurtdışı eğitim merkezlerinin web sitelerinde de inceleyebilirsiniz. Buradan başvuru duyurularını da takip edebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!