Inşaat Tekniker Lisans Tamamlama

Öğrencilere uygun fiyatlarla barınma imkanı sunan Bosna Hersek, lisans tamamlama başvurularına ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat bölümü mezunlarının Uluslararası Travnik Üniversitesi üzerinden 2 yıl eğitim almaları mümkündür. İnşaat tekniker lisans tamamlama adına 3. sınıftan itibaren derslere başlanmaktadır. Buradan eitim almak için seneli ödeyeceğiniz tutar sadece 2500 Euro olmaktadır. Bu ücretin dahilinde birkaç belge ibraz etmeniz yeterli olacaktır. Belgelerin sonucunda da kaydınız tamamlanacaktır. Kayıt işlemlerini her ay ele alabilirsiniz. Üniversite 12 ay boyunca öğrenci kabul ediyor. Üstelik ön şartları olmayan kurumlardan da birisi olmaktadır. Bu yüzden de ülkemizden pek çok inşaat mezunu bu üniversiteyi tercih etmektedir.

İnşaat tekniker lisans tamamlama adına Dgs sınav zorunluluğuna da yer verilmemektedir. Taban puanların yer almadığı okullardan birisi olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra okulu girmek için İngilizce diline de ağırlık vermeniz gerekmiyor. Nitekim derslerin de Türkiye’den gelen hocalar tarafından verildiğini göreceksiniz. Türkçe destekli eğitimi benimseyen kurum pek çok ülkede geçerli olan diplomayı almanızı sağlayacaktır. Diploma için 2 yıl pratik ağırlıklı olan derslere katılmanız gerekiyor. Burada eğitim seviyelerinin de yüksek olması söz konusudur. Şöyle ki ülkemizden profesörlerin ve doçentlerin eğitim sistemine katkısı bulunmaktadır. Okul adına tanıtımlara ve kayıtlara yer veren Eurostar ile de tüm detayları öğrenebilirsiniz. Facebook hesabı üzerinden inşaat bölümüne yönelik eğitim veren tüm hocaları göstermektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi üzerinden eğitim almak için ğcreti ve belgeleri temin etmelisiniz. Bu konuda sizlere yön gösterecek iki kurum bulunuyor. Bunlar Eurostar ile Point Yurtdışı Eğitim Kurumları olmaktadır. Her iki kurum üzerinden de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İnşaat tekniker lisans tamamlama kayıtları haricinde buradan yerleştirme veya barınma gibi konularda da ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Ülkenin oturma izni işlemleri için de bilgiler aktarılacaktır. Öyle ki eğitimin yanı sıra diğer işlemleri de öğrenmeniz gerekmektedir. Burada Bosna Hersek için pasaport ile ikametgah belgeleri istenmektedir. Birde MYO üzerinden diplomanızı getirmelisiniz. Gerekli belgeleri yurtdışı eğitim merkezlerinin web sitelerinde de inceleyebilirsiniz. Buradan başvuru duyurularını da takip edebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!