İnşaat Lisans Tamamlama DGS Puanları — İnşaat Lisans Tamamlama
İnşaat Lisans Tamamlama Dgs Puanları

İnşaat Lisans Tamamlama DGS Puanları

İnşaat Lisans Tamamlama DGS Puanları

Avrupa kredi transfer sistemine (AKTS) bağlı olarak lisans tamamlama sisteminden faydalanabilirsiniz. Bunun için yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurunuzu yapabilirsiniz. İnşaat lisans tamamlama DGS puanları olarak ülkemizde geçerli tablolar bulunuyor. Üniversitelere göre belli başlı taban ve tavan puanlar sıralanmaktadır. Ancak yurtdışında anlaşmalı oluğumuz üniversitelerde DGS adına herhangi bir şarta da yer vermemektedir. Çünkü taban puan sistemine yer vermeyen kurumlardan birisidir. Puan şartına yer vermemesi de ülkemizden inşaat mezunlarının başta tercih ettiği üniversitelerden birisi olmaktadır. İstediğiniz bölüme bağlı olarak geçerli bütçeleri yatırmanız hâlinde lisans tamamlama eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

İnşaat lisans tamamlama DGS puanları olarak Türkiye’den incelemelerinizi yapabilirsiniz. Buradan yüksek puanlardan dolayı dikey geçişlerin zor olduğunu göreceksiniz. Bunun yerine Avrupa merkezli eğitim olanaklarından faydalanabilirsiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, bu konuda tecrübeli kurumlardan birisi olmaktadır. Verdikleri eğitimler sonucunda kariyer fırsatlarından zorlanmadan faydalanmanız mümkün olacaktır. Bu konuda tüm açıklamaları anlaşmalı eğitim kurumları üzerinden de elde edebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumu ile konuyla alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Danışmanlık adına en doğru bilgilerin bu kurumda sizlere sunulması esas alınmaktadır.

Lisans tamamlama işlemlerinin ekonomik olarak sunulması esas alınmaktadır. Şöyle ki yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde yıllık olarak makul ücretler istemektedir. Bu ücret dahilinde pratiğe dayalı olan inşaat eğitimden faydalanabilirsiniz. İnşaat lisans tamamlama DGS puanları için de herhangi bir şart olmadığı için avantajlı olacaksınız. 3. sınıftan itibaren eğitimin verilmesi sağlanıyor. Üniversiteye kayıt olmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile iletişime geçebilirsiniz. Başta Facebook gibi hesapları üzerinden takibinizi yaparak başvuru sürelerini öğrenebilirsiniz. Okulun diğer bir avantajı da her ay öğrenci kabul etmesidir. Bu yüzden yıl içerisinde düzenli olarak 12 ay kayıt işlemlerine yer verilmektedir. Danışmanlık hizmetleri sayesinde tüm bu kayıt talimatlarını öğrenebilir ve öğrencileri arasına katılabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Lisans Tamamlama DGS Puanları

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!