İnşaat Teknikerleri İçin Lisans Tamamlama

MYO okulu mezunları artık lisans tamamlama için sınava girmenize gerek yok. En iyi akademik eğitim ortamı ve en kaliteli akademisyenler ile size kucak açan bir üniversitede yer alma ayrıcalığını tatmak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi fırsatlarını değerlendirmeye ne dersiniz? İnşaat teknikerleri için lisans tamamlama için MYO mezunu olmanız durumunda sizi 3. Sınıftan başlama garantisi ile üniversitemize dahil ediyoruz. MYO eğitim sürecinde aldığınız ders içeriklerine transkriptiniz aracılığı ile göz atarak almadığınız derslerin telafi 3. Ve 4. Sınıf sürecinizde alabilme fırsatını sunuyoruz sizlere.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi nde bu alanda ya da başka MYO branşlarından mezun olanların alanlarına nasıl eğitim verildiği ve ne konuma yükselinebileceği ile ilgili bilgilendirme alabilirsiniz. Bunun için sosyal paylaşım siteleri ve bu sitelerdeki üniversite gruplarının iletişimine dahil olmanız yeterli olacaktır. İnşaat teknikerleri için lisans tamamlama için başvuruda bulunma kararı aldıysanız MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri hazırlık işlemleri için harekete geçebilirsiniz. Eğitiminize aldığınız yerden devam ederken teorideki eksikliklerinizi ve uygulama atölyesi tercihimiz olacak en iyi ortamlarım size sunarken alanınızın en başarılısı olabilmeniz yolunda tüm desteği sunmaktayız. İnşaat bölüm içeriği olarak uygulama yaptığınız staj yerlerinizin referansları ile mezuniyet sonrasında iş başvurularınızda önemli bir yerde uygulama yapmış olma ayrıcalığını hissedebileceksiniz.

İnşaat teknikerleri için lisans tamamlama için hayalinizi gerçekleştirecek üniversitelere giriş gerçekleştiremediyseniz daha fazla zaman kaybetmek ile uğraşmayın. İnşaat teknikeri olmak için Avrupa kredi transfer sistemine dahil olarak yerleşeceğiniz üniversitede beklentilerinizi gerçekleştirebilecek eğitim öğretim süreci ile baş başa kalabileceksiniz. YÖK’ün ülke ayrımı yapmadığı denklik belgesini size sunan üniversite tüm fırsatları ayağınıza kadar getirirken size düşen sadece başarılı bir öğrenci olmak olacaktır. Bulunduğunuz noktada tekniker olarak devam etmek yerine kariyer yapmak, Avrupa ülkelerine kendinizi kanıtlamak, müdür ve üst düzey yönetici kimliği ile alanınızın başarılı bireyleri arasında yer almak neden sizin de hakkınız olmasın ki! Size bu fırsatlar ile gelen üniversite kariyer basamakları fırsatını geri tepmeden önce tüm detaylar ile ilgili bilgi almak için Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları biriminden faydalanmaya ne dersiniz

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!