İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

3.sınıftan itibaren inşaat eğitimine başlamak için yurt dışı merkezli okullara başvurunuzu yapabilirsiniz. İnşaat bölümü lisans tamamlama programları için sıklıkla tercih edilen okullar yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler olmaktadır. Hem ülkemize yakın olması hem de vize istememesinden dolayı bu üniversitelerin sıklıkla seçilmesi söz konusudur. Bu avantajlarının yanı sıra okulların herhangi bir sınav şartı da bulunmuyor. Dikey geçişler adına taban puan zorunlulukları olmayan üniversitelerden birisi olmaktadır. Ön şartlara da bulunmayan bu üniversite ile lisans tamamlama eğitiminden faydalanabilirsiniz. Avrupa’da inşaat eğitiminden faydalanmak için yetkili kurumlar ile görüşme yaparak bu avantajlı eğitim sistemini ele alabilirsiniz.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler adına görüşmeleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumu üzerinden yürütebilirsiniz. İnşaat bölümü lisans tamamlama adına kurumların tüm danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Buradan sizlere yıllık ödenecek tutar bilgisi de verilmektedir. Avrupa kredi transfer sistemi (AKTS) üzerinden okuduğunuz bölümü tamamlamanız esas alınmaktadır. Yıllık olarak da makul ödemelere yer verilmektedir. Uygun ödeme koşullarından dolayı da yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler tercih ediliyor. Yılın 12 ayı boyunca kayıt günlerinin duyuruları yapılıyor. Facebook üzerinden bu günleri takip etmeniz daha kolay olacaktır. Bu sayede istenilen belgeler üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnşaat bölümü lisans tamamlama işlemleri için kayıt belgelerini geçerli web sitesi üzerinden göreceksiniz. ‘Kayıt’ sekmesi üzerinden sizlere tüm liste sunulmaktadır. İkametgâh ile pasaportun başta ele alınması gerekmektedir. MYO üzerinden diplomanızı ya da mezuniyet belgenizi de almanız gerekmektedir. MYO üzerinden transkiprti de almanız isteniyor. Kayıt adına geçerli süreleri göz önünde bulundurarak tüm bu belgeleri hazır bulundurmalısınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim üzerinden yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için başvurunuzu sunabilirsiniz. Muhtedir olan tek eğitim kurumunun bu olduğu da ifade ediliyor. Geleceğin inşaat mühendisi olmak adına makul yıllık ücreti üzerinden eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Dikey geçiş avantajlarından faydalanarak üniversitenin geniş kapsamlı eğitimlerinden diplomanızı elde edebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!