İnşaat Teknolojisi Bölümü Lisans Tamamlama

İnşaat Teknolojisi Yurtdışı Lisans Tamamlama

İnşaat Teknolojisi Yurtdışı Lisans Tamamlama

Detaylı eğitim olanaklarından faydalanmak için yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurunuzu sunabilirsiniz. İnşaat teknolojisi bölümü lisans tamamlama hizmetleri için öğrencilerin bu üniversiten karşılanması söz konusudur. Doçent ya da profesörler eşliğine en doğru bilgileri elde ederek diplomanızı alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler DGS taban puanlarına yer vermeyen üniversitelerden olmaktadır. Bu şartın olmaması da üniversiteyi daha avantajlı hale getirmektedir.

Bu avantajlı eğitim sisteminden faydalanmak için anlaşmalı eğitim kurumları ile görüşme yapmalısınız. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumu sizlere danışmanlık hizmeti sunuyor. İnşaat teknolojisi bölümü lisans tamamlama için başta Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçmelisiniz. Kurumun Facebook hesabından da tüm detayları ve duyuruları inceleyebilirsiniz. Buradan eğitim veren doçentlerin ya da profesörlerin de tanıtımı yapılmaktadır. Ünlü eğitmenler sayesinde lisans tamamlama programına yer veriliyor. Üniversite adına sunulan ücret ise yıllık makul bir ücret olarak ifade ediliyor. Bu ücreti temin etmeniz halinde lisans tamamlamamız ve devamında diplomanızı almanız söz konusudur. Türkiye üzerinden de kabul gören diploması sayesinde kariyer imkanlarınız daha güçlü olacaktır. İnşaat bölümü mezunlarının Avrupa merkezli eğitimleri ile daha avantajlı iş olanaklarına yer vermesi mümkündür.

Buradan sadece üniversiteler hakkında değil ülkeler hakkında da bilgiler aktarılmaktadır. Gittikten ilk 3 ay içerisinde oturum iznini almış olmanız gerekmektedir. Türkiye kültürüne benzer olan bu merkezlerden de ekonomik koşullar çerçevesinde faydalanabilirsiniz. Konaklama konusunda yurt ya da evlerden yola çıkabilirsiniz. Kira ücretlerinin de makul olduğu ifade edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bulunduğu ülkelerin öğrenciler adına tercih edilen merkezlerden olmaktadır. Lisans tamamlama adına da üniversitelerimize başvurabilir ve avantajlı olabilirsiniz. Ekonomik koşullar sayesinde lisans tamamlama eğitimini tamamlamış olacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Teknolojisi Yurtdışı Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!