İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Puanları

İnşaat Mühendisliği DGS Puanları

İnşaat Mühendisliği DGS Puanları

İnşaat mühendisi olmak bir çok kişinin arzuladığı meslek iken üniversitelerdeki yüksek puanlar kimi zaman bu isteğin suya düşmesine neden oluyor. Bunun için adeta müjdeli bir yol belirleyen Eurostar Yurtdışı Eğitim, yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğu üniversiteler ile iş birliği yaparak inşaat mühendisi olmak isteyenlerin önünü açtı. Bunun için artık inşaat mühendisliği DGS puanları nelerdir diye bakmanıza gerek kalmayacak. Çünkü zaten inşaat mühendisliği için anlaşmalı olduğumuz üniversiteler size birçok konuda kolaylık sağlayacak.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde öğrenim görmek istiyorsanız öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Size yıllık eğitim ücreti ve diğer ücretlerle alakalı detaylı bilgi verilecektir. Bunun için öncelikle inşaat eğitiminin dikey geçiş ile yıllık ücretinin makul bir ücret olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik 3.sınıftan direkt olarak başlayacağınız için hem fiyat olarak uygun hem de son derece kaliteli bir okulda inşaat mühendisliği eğitimi görmüş olacaksınız.

Üstelik AKTS sistemi olduğu için kredilendirmeler Avrupa yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Dikey geçiş sınavına hazırlandıktan sonra kolayca yurtdışında eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. İnşaat mühendisliği dikey geçiş puanları yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde kayıt yaptırmanız için gözünüzü korkutmasın. Bu puan sistemiyle alakalı ayrıntılı bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinde kolaylıkla edinebilirsiniz.

Türkiye’de ki vakıf üniversitesi kalitesinde verilen bu eğitimi yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde son derece uygun bir fiyata alacaksınız. Hem vakit hem para kaybetmeden kariyer planlamanızda yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde oldukça doğru bir seçim olacak. Avrupa’nın en güzel yerlerinden birine kurulu olan üniversitelerinde geçireceğiniz iki yıl sizin kariyerinizde adeta bir dönüm noktası olurken size bir çok şey katacak.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!