DGS İnşaat Mühendisliği Puanları

DGS İnşaat Mühendisliği Puanları

Dikey geçiş yaparak hayal ettiğiniz bölümü tamamlamanız artık mümkün. Yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler size bu imkanları sunuyor. Bunun için sadece dikey geçiş sınavına girmeniz ve inşaat mühendisliği bölümünü tercih etmeniz gerekiyor.

Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları ise yıldan yıla değişkenlik gösterirken eğer inşaat teknikerliğine geçmek istiyorsanız bunu herhangi bir puana gerek duymadan sınavsız Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ortaklığı ile beraber yapabilmeniz mümkün. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu fırsatta eğitim ücreti ise yıllık olarak hesaplanmakta ve bir yıl için makul bir ücret istenmektedir.

İnşaat mühendisi olmak artık yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler ile hayal değil. Özellikle mimarlık ve mühendislik alanları ile ön plana çıkan üniversite size harika bir kampüs ortamı da sunacak. Böylece 3.sınıftan başlama imkanı ile hem vakit kaybetmemiş olacak hem de kısa zaman içerisinde inşaat mühendisliği hakkında oldukça fazla bilgi edinmiş olacaksınız. Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları ise yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için gerekli değildir ve bu bölüme gönül vermiş bir çok insan Eurostar Yurtdışı Eğitim desteği ile mühendis olabilmektedir.

Okullar hakkında kapsamlı bir araştırma yapmak istiyorsanız bununla ilgili internette yer alan videoları izleyebilirsiniz. Tüm videolarda konuşmacıların anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden ne kadar memnun kaldığını anlayacaksınız. Üstelik Avrupa’da oldukça iyi şartlarda okumanın verdiği kampüs hayatı da sizin geleceğinizi olumlu yönde etkileyecektir diyebiliriz. Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları senelere göre değiştiği için güncel puanları kısa zamanda görebileceksiniz. Fakat sınavsız eğitim, yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sizi bekliyor olacak.

Sadece inşaat değil aynı zamanda mimarlık teknikerliği okumak istiyorsanız da yine dikey geçiş imkanı ile yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercih edebilir ve sadece eğitiminiz için makul ücretler harcayabilirsiniz. Üstelik transferlerde AKTS baz alınmaktadır. Bu nedenle çok sık tercih edilen yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, kısa zamanda kendisini geliştirmiş ve dikey geçiş sınavına girenlerin neredeyse ilk tercihlerinden biri olmuştur diyebiliriz. Siz de eğitim alanınızı inşaat teknikerliği üzerine düşünüyorsanız kısa zaman içerisinde Eurostar Yurtdışı Eğitim birimlerine uğrayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

DGS İnşaat Mühendisliği Puanları

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!