Priştine Universum Üniversitesi İnşaat Teknisyenliği Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknisyenliği Lisans Tamamlama

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknisyenliği Lisans Tamamlama

İnşaat bölümünden mezun olan ön lisans öğrencilerinin sayısı bir hayli yüksektir. Ancak ön lisans mezunu olmalarından dolayı kariyer imkanlarının yeteri kadar kapsamlı olmadıkları görülmektedir. Bu durum adına da lisans tamamlama eğitimlerine yer verilmektedir. İnşaat teknisyenliği lisans tamamlama konusunda yurt dışı merkezli eğitim kurumlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Özellikle yurtdışında yer alan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler ile yolunuza devam edebilirsiniz. Alacağınız diploma sayesinde de Türkiye’den kariyer adımları atmaya başlayabilirsiniz. Ön şartlarının olmamasından dolayı da öğrencilerin tercihi haline gelmiştir.

İnşaat bölümü için üniversitelerin kapsamlı kampüsünden faydalanabilirsiniz. Araştırma ve geliştirmeye yönelik eğitim imkanlarına yer verilmektedir. İnşaat teknisyenliği lisans tamamlama için yatırmanız gereken tutar ise makul bir ücrettir. Okulun 1 yıllık eğitim ücreti bu şekilde ifade edilmektedir. Ücreti temin etmeniz ve devamında kayıt işlemlerine yer vermeniz halinde öğrencileri arasına katılabilirsiniz. Sonrasında da üniversitenizden hocalar eşliğinde inşaat eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde başvuru adına vize talepleri yoktur. Bu özelliklerinden dolayı da ülkemizde inşaat 2 yıllık mezunlarının ilgisini çekmektedir. Ekonomik fiyatlar sayesinde diploma sahibi olarak okuldan mezun olabilirsiniz.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz.. Uzman ve deneyimli, doçent ve profesörlerle birlikte yabancı dil eğitim imkânına sahip olacaksınız.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, inşaat sektörüne en doğru şekilde hazırlanmanız için ele almanız gereken kurumlar bir tanesidir. Bu üniversiteler için tüm kayıtların Eurostar Yurtdışı Eğitim önderliğinde alınması söz konusudur. İnşaat teknisyenliği lisans tamamlama adına danışmanlık firmalarından faydalanabilirsiniz. Öğrencilerden istenilen belgeler, tutarlar, konaklama, yerleşme ya da oturma izni gibi pek çok konuda açıklamalar bulunmaktadır. 2 yıllık eğitim süreci boyunca yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Buradan alacağınız bilgiler sayesinde daha kolay ve sorunsuz olarak eğitim almaya başlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için başvurular yıl içerisinde sürekli olmaktadır. 12 ay boyunca öğrencilerin kayıt olmalarına imkan sağlanıyor. Kayıtlardan önce ele almanız gereken koşulları da bulunmuyor. Bu yüzden kısa sürede başvurunuzu yaparak lisansınızı en doğru eğitimler üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Yurtdışı Üniversiteleri İnşaat Teknisyenliği Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!