Inşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama Bölümleri

İnşaat Teknikerliği DGS Bölümleri

İnşaat Teknikerliği DGS Bölümleri

2 yıllık olarak üniversite mezunlarının istediği bölümden Avrupa merkezli lisans tamamlama programlarına başvurmaları mümkündür. İnşaat teknikerliği lisans tamamalama bölümleri olarak pek çok eğitim programı bulunmaktadır. Burada Avrupa kredi transfer sistemi (AKTS) ile dikey geçiş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Makul eğitim ücreti dahilinde yurtdışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Türkiye’den öğrencilere kapılarını açmaktadır. Ülkemiz ekonomik ve sosyal yaşantısına benzer niteliklere sahip ülkeler üzerinden eğitim alabilirsiniz. Dikey geçiş sınavları adına üniversitenin taban puan sınırları da bulunmuyor. Bu yüzden ülkemiz lisans tamamlama programlarına nazaran daha avantajlı olmanız mümkün olacaktır.

İnşaat teknikerliği lisans tamamlama bölümleri için dahil olduğunuz eğitimin derslerinden başarılı olmanız durumunda da diplomanızı alarak kariyer imkanlarına adım atabilirsiniz. Avrupa’nın yanı sıra Türkiye’de de geçerli olan diplomalar sayesinde kariyer fırsatları yakalamanız mümkün olacaktır. Bu okulların yurtları ya da stüdyo evleri ile konaklama sorununu çözebilirsiniz. Öğrenciler adına uygun yaşam olanakları da bulunmaktadır. Eğitim aldığınız süreçte ekonomik olarak zorlanmamanız söz konusudur. Çünkü ekonomik durumun hemen hemen Türkiye ile aynı olduğunu göreceksiniz. Daha kapsamlı eğitim fırsatları adına anlaşmalı olduğumuz üniversiteler için başvurunuzu yapabilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Üniversite için kayıt işlemlerini Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları üzerinden ele alabilirsiniz. Kurumlar sayesinde tüm danışmanlık servislerinden de faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinden de öğrencilerin karşılanması sağlanıyor. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama bölümleri üzerinden mezun olan öğrencilerin buradan da iletişime geçmeleri mümkündür. Geçerli bilgileri mesaj bölümünden sunabilir ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Kurumların en uygun şartlar üzerinden sizlere geri dönüş yaptıklarını göreceksiniz. Danışmanlık servisleri sayesinde üniversiteden lisans tamamlama programlarına başvurmanız daha kolay olacaktır. Aynı zamanda konaklama ile oturma izni için de tüm bilgileri elde edebilirsiniz. 3 ay içerisinde bu izni tamamlayabilirsiniz. Ülkeye gitmek için vize işlemlerine yer vermeniz de istenmiyor.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Teknikerliği DGS Bölümleri

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!