İnşaat Lisans Tamamlama 2018-2019

İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

Ülkemizde her geçen gün işsiz sayısı artmaktadır. En büyük işsizlik payı da üniversite mezunlarındadır. Çünkü aranılan kriterler, donanımlar artmıştır. Hal böyle olunca da iyi bir üniversiteden mezun olmak özellikle de vakıf üniversitelerinden mezun olmak bir avantaj haline gelmektedir. Durumlar bu haldeyken 2 yıllık üniversite bitirerek iyi yerlere gelmek daha da zorlaşmaya başlamıştır. Sizde 2 yılı bitirdikten sonra üzerine inşaat lisans tamamlama yapmayı düşünüyorsanız, önünüze çok iyi fırsatlar sunan yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler çıkacaktır. Her geçen gün kalitesini ve eğitim sistemini geliştiren üniversitelerimiz hem bulundukları ülkenin en güzel semtlerinde bulunmaktadır hem de Avrupa’da en iyi üniversite olma yolunda ilerlemektedir.

Sizde yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde inşaat lisans tamamlama eğitimini düşünüyorsanız hiçbir şart olmadan sınavlara girerek geçiş yapma derdi yaşamadan yılın her zamanı yapacağınız başvurularla kolaylıkla üniversitelerimize kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca burada alacağınız eğitimle yurt dışı üniversiteler seviyesinde eğitim alacağınız için mezun olduğunuz zaman diplomanız size birçok kapı açacaktır. İsterseniz Türkiye’ de isterseniz başka ülkelerde güzel işler bularak çalışma hayatına atılabilirsiniz.

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelere ülkemizde vakıf üniversitelerine verdiğiniz paralardan daha az paralar vererek aynı kalitede inşaat eğitimi alma imkanınız olacaktır. Üniversite başvurular için sizde çok fazla belge de talep etmemektedir. Üniversitelerimizin bulunduğu ülkeler ile vize problemi de olmadığı için sadece bir pasaport çıkararak zaman kaybetmeden hemen eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Buralarda alacağınız 2 yıllık eğitimle birlikte inşaat mühendisliği ünvanına sahip olacak ve yurt dışı deneyimi de yaşamış olacaksınız. Böylelikle mezun olduğunuz zaman bu üniversite size birçok avantajı da yanında getirecektir. Sizde eğitim hayatınızı en iyi şekilde devam ettirmek ve saygın bir üniversiteden mezun olmak istiyorsanız yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde bunu oldukça uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

İnşaat Lisans Tamamlama 2023-2024

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!