Inşaat Teknikerleri Lisans Tamamlama

İnşaat Teknikerleri Lisans Tamamlama

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler özellikle vize talep etmemesinden dolayı öğrencilerin uğrak adresi olmaktadır. Lisans tamamlama programlarını uygun fiyatlarla sunmasından dolayı da kayıtların yoğun olması söz konusudur. İnşaat teknikerleri lisans tamamlama yıllar itibariyle her ay kayıt kabul etmiştir. Özellikle kayıt alan üniversiteler arasında anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri göreceksiniz. Buradan Türkçe destekli eğitimlerin sağlanmasından dolayı kayıt işlemlerine başvurabilirsiniz. DGS sorununa da kesin çözümler getirilmiştir. Şöyle ki okulun taban puanları bulunmuyor. Bu yüzden sınav koşulu üzerinden öğrenci kabul etmiyor. Öğrencilerin uygun belgeleri tamamlaması ve geçerli ücreti yatırması yeterli olacaktır. Üniversite üzerinden yıllık olarak belirlenen eğitim tutarının makul bir ücret olduğunu göreceksiniz.

Tutarlar ya da diğer tüm konular için Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumu ile görüşmelere yer verebilirsiniz. İnşaat teknikerleri lisans tamamlama içerisinde pek çok öğrencisi karşılamıştır. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin modern fakültelerinde eğitim almaya başlayabilirsiniz. İnşaat sektörüne en kısa sürede ve sağlam adımlarla da giriş yapmak için lisansınızı tamamlamalısınız. Avrupa merkezli eğitim sistemi sayesinde alacağınız diploma işinizi kolay hale getirecektir. Türkiye üzerinden de bu diplomanının geçerli olduğu bildiriliyor. Nitekim YÖK tanırlığında tüm eğitim programları düzenlenmektedir. Bu konuda ki diğer konuları da Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşebilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerinin bu kurumlarca ele alındığı da ifade edilmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarının danışmanlık hizmetleri sayesinde tüm detayları inceleyebilirsiniz. Buradan öğrencilerin konaklama sorununa da çözüm önerileri getirilmektedir. Yurtlar ya da stüdyo daireler sayesinde bu sorunun ortadan kalması söz konusudur. Ukrayna öğrenci kentlerinden de birisi olma özelliğine sahiptir. Çünkü uygun fiyat aralıklarında yaşam standartlarınızı belirlemeniz sağlanmaktadır. İnşaat teknikerleri lisans tamamlama özellikle bu koşullardan dolayı üniversitelerimizde ilgi görmüştür. Oturma izini sorunu için de yurtdışı eğitim kurumlarının sizlere bildirimleri olmaktadır. 3 ay içerisinde rahatlıkla oturma izni için çalışmaları sürdürebilirsiniz. Sürenin uzun olmasından dolayı öğrencilerin sorun yaşamaması sağlanıyor. Üstelik üniversite içerisinde yabancı dile eğitiminin olmaması da diğer bir avantajlı tarafı olmaktadır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!