Myo Inşaat Lisans Tamamlama

Meslek Yüksek Okulu üzerinden inşaat mezunu olan öğrenciler lisans tamamlama sistemlerine başvurmaktadır. Ancak bu sistemden en doğru şekilde faydalanmak için Avrupa asıllı üniversitelerden faydalanabilirsiniz. Bunun için de

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi bir hayli tercih ediliyor. Ukrayna’da bulunan bu üniversitesi Dgs taban puanına da sahip değildir. Öyle ki en çok bu sebepten dolayı ilgi görmektedir.

Myo İnşaat lisans tamamlama adına Dgs problemi ile karşı karşıya kalmamanız sağlanıyor. Üstelik yabancı dil istemeyen üniversitelerden de birisidir. Bu iki şartın olmaması üniversiteyi daha avantajlı kılmaktadır. Sunduğu eğitim sisteminden dolayı da tercih ediliyor. Daha çok pratiğe yönelik eğitimi benimseyen kurumlardan birisi olduğunu göreceksiniz. Araştırma ile geliştirme adına pek çok çalışmaya ev sahipliği yapılıyor.

Üniversite adına başvurularınızı geçerli eğitim kurumlarından yapabilirsiniz. Bunun için Eurostar ya da Point Yurt dışı eğitim kurumlarından yola çıkabilirsiniz. Anlaşmalı olan bu kurumlar ile başvurulara yer vermek daha kolay olacaktır. Danışmanlık hizmetlerinin çözüm odaklı olması söz konusudur. Myo İnşaat lisans tamamlama için yerleşme konusunda tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Oturma izni konusunda da 3 aylık süre veriliyor. Bu sürenin uzun olmasından dolayı da avantajlı olacaksınız. Türkiye’den ulaşım adına Ukrayna vize istemiyor. Bu yüzden başvurular sırasında sadece pasaporta yer vermeniz yeterlidir. Burada diploma belgelerinin ve ikametgahın da istendiğini göreceksiniz. Başvurular her ay yapılıyor. Yıl içerisinde istediğiniz zaman sistem adına başvurunuzu yaparak

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ne geçiş yapabilirsiniz.

Myo İnşaat lisans tamamlama imkanından faydalanmak için konaklama durumlarını da incelemelisiniz. Ukrayna ekonomisi Türkiye ile benzerlik göstermektedir. Bu yüzden Türkiye’den öğrencilerin bu ülkede sorun yaşamamaları söz konusudur. Vakıf ya da üniversite yurtları ile anlaşmalar yapabilirsiniz. Ya da okula yakın olan küçük daireler ile yerleşme işlemlerine yer verebilirsiniz. Öğrencilerin ekonomik konaklama hizmetlerine yer vermeleri sağlanmaktadır. Ekonominin zorlayıcı olmaması da bu üniversiteyi tercihen öncü kılmaktadır.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi için lisans tamamlama eğitimlerinin senelik ücreti 2500 Euro olmaktadır. Bu ücret halinde lisansınızı Avrupa merkezli olarak ele alabilirsiniz. Üniversite tarafından verilen diplomayı Türkiye’de de kullanma hakkına sahipsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!