Kosova Priştine'de Inşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

Ukrayna Harkov’da İnşaat Teknolojisi Lisans Tamamlama

İnşaat teknolojisi lisans tamamlama programı adına Ukrayna’ya seyahat edebilirsiniz. Burada yer alan

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi verdiği eğitim ile inşaat mezunlarını hazırlamaktadır. 4 yıllık lisans mezunu olmak için uygun fiyatlar ile buradan yararlanabilirsiniz. Eğitim sistemlerini Türkçe olarak desteklediği için yabancı dil şartları da bulunmuyor. Bu durum ülkemizden öğrencilerin daha avantajlı olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Dgs taban puanlarına da yer verilmiyor. Tüm bu şartların ortadan kaldırılması üniversitenin daha fazla ilgi görmesini sağlamıştır. Okul içerisinde alacağınız eğitimler de daha çok pratiğe yönelik olmaktadır. Bu durum inşaat piyasasına daha sağlam adımlarla girmenizi sağlayacaktır. Eğitimlerin de Türk eğitim görevlileri tarafından verilmesi diğer bir artı yanı olmaktadır.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencileri arasına katılmak için yapmanız gerekenler son derece basittir. Öncelikli olarak anlaşmalı olan Eurostar Yurt dışı Eğitim kurumu üzerinden görüşmelere yer verebilirsiniz. İnşaat teknolojisi lisans tamamlama konusunda gerekli evrakları bu firmadan öğreneceksiniz. Sonrasında da para yatırmalısınız. 1 seneli eğitim bedellerinin 2500 Euro olarak sunulması söz konusudur. Gerek belgeler ve tutarlar üzerinden kaydınız alınacaktır. Eurostar ya da Point Yurt dışı Eğitim kurumları üzerinden başvurulara yer veriliyor. Danışmanlık firmaları sayesinde tüm detayları öğrenerek lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Ön şartların yer almamasından dolayı başvurularınız kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

İnşaat teknolojisi lisans tamamlama için Avrupa kredi transfer sisteminden faydalanmanız yeterlidir. Bu durumda Dgs şartının olmadığını da göreceksiniz. Türkiye’de de geçerli olan diplomanız sayesinde inşaat sektöründe kariyer planlamaları yapabilirsiniz. Kariyeriniz için en uygun ve doğru eğitimi

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

üzerinden alabilirsiniz. üstelik öğrencilerin bu kentte yaşam olanakları da ekonomiktir. Türkiye ile Ukrayna arasında çok bir fark yoktur. Özellikle konaklama konusunda öğrencilere pek çok olanak sağlanmaktadır. Üniversite ile vakıf yurtları sayesinde bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Çözüm odaklı görüşmelerin yurt dışı eğitim kurumlarınca da yapılması sağlanıyor. Kurumlar üniversite ile yaşam koşulları konusunda tüm detaylara sahiptir. Buradan yapacağınız görüşmeler sayesinde tüm bilgileri elde ederek eğitim görmeye başlayabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!