Myo Inşaat Bölümü Lisans Tamamlama

Meslek Yüksek okulu mezunlarının istedikleri bölümden lisans tamamlama programlarına katılmaları mümkündür. Bu konuda Avrupa merkezli olarak eğitim alabilirsiniz. Myo inşaat bölümü lisans tamamlama konusunda başta Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi yer alıyor. Ukrayna içerisinde yer alan bu üniversite ülkemize yakındır. Vizesiz olarak gidebilir ve 2 yıl eğitim görebilirsiniz.

Üstelik eğitimlerin Türkiye’den doçentler tarafından verilmesi söz konusudur. Doçentler ya da profesörler konusunda tanıtımlar da yapılıyor. Bu sayede eğitimlerin daha verimli olması ve kariyer imkanlarının daha kapsamlı olarak sunulması esas alınıyor. Şöyle ki Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi üzerinden diploma alarak daha avantajlı olabilirsiniz. Sadece Ukrayna’da değil Türkiye’de de geçerli olan bu diploma ile geleceğinize yön verebilirsiniz.

Myo inşaat bölümü lisans tamamlama adına İngilizce dilini geliştirmenize de gerek kalmıyor. Çünkü üniversitenin İngilizce dil koşulu bulunmamaktadır. Aynı zamanda Dgs için taban puanlarına da yer verilmiyor. Ön koşullara sahip olmamaları da daha avantajlı olmanızı sağlamaktadır. Yıllık olarak sunulan eğitim ücretinin ise 2500 Euro olduğunu göreceksiniz. Türkiye’de de vereceğiniz harçlar hemen heme bu tutara yakın olmaktadır. Türkiye yerine Avrupa merkezli lisans tamamlama belgeleri almanız daha faydalıdır. İnşaat mezunlarının dikey geçiş imkanları sayesinde daha parlak geleceklere yer vermesi de söz konusudur. YÖK kapsamında sunulan bu eğitim sistemi Türk destekli olmaktadır. Öyle ki üniversite içerisinde dersler Türk hocalar tarafından sunulmaktadır.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi nde eğitim veren hocaları Facebook üzerinden de inceleyebilirsiniz. Bunun için danışmalık firmalarından olan Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumu’nu takip etmelisiniz. Bu kurum yurt dışı eğitimleri konusunda tüm danışmalık içeriklerine sahiptir. Myo inşaat bölümü lisans tamamlama için buradan tüm detaylar duyuruluyor.

Hocalarında buradan tanıtımı yapılmaktadır. Başvuru süreleri ve kayıt için gerekli olanlar da ifade edilmektedir. Vize şartı olmadığı için sadece pasaport sunmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra MYO esaslı diplomalarınızı da getirmeniz gerekiyor. İkametgah belgesinin de ibraz edilmesi isteniyor. Belli başlı belgeler üzerinden ön koşullar olmadan da kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Eurostar ile Point Yurt dışı Eğitim Kurumları üzerinden tüm bilgileri elde ederek lisans tamamlama hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!