İnşaat Teknolojisi Bölümü Lisans Tamamlama

İnşaat Teknolojisi Bölümü Lisans Tamamlama

Detaylı eğitim olanaklarından faydalanmak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi başvurunuzu sunabilirsiniz. İnşaat teknolojisi bölümü lisans tamamlama hizmetleri için öğrencilerin bu üniversiten karşılanması söz konusudur. Okulun Türkçe olarak eğitim sistemine yer verdiğini göreceksiniz. Öyle ki Türkiye’den gelen deneyimli eğitim görevlileri sayesinde lisans tamamlama derslerine yer veriliyor. Doçent ya da profesörler eşliğine en doğru bilgileri elde ederek diplomanızı alabilirsiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık ÜniversitesiDgs ile dil şartı aramamaktadır. Şöyle ki Dgs taban puanlarına yer vermeyen üniversitelerden birisi olmaktadır. Aynı zamanda İngilizce dil şartının da yer almadığı okullardan birisidir. Bu iki şartın olmaması da üniversiteyi daha avantajlı hale getirmektedir.

Bu avantajlı eğitim sisteminden faydalanmak için anlaşmalı eğitim kurumları ile görüşme yapmalısınız. Bu konuda Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumu sizlere danışmanlık hizmeti sunuyor. İnşaat teknolojisi bölümü lisans tamamlama için başta bu kurum ile iletişime geçmelisiniz. Kurumun Facebook hesabından da tüm detayları ve duyuruları inceleyebilirsiniz. Buradan eğitim veren doçentlerin ya da profesörlerin de tanıtımı yapılmaktadır. Ünlü eğitmenler sayesinde lisans tamamlama programına yer veriliyor. Üniversite adına sunulan ücret ise yıllık 2500 Euro olarak ifade ediliyor. Bu ücreti temin etmeniz halinde lisans tamamlamamız ve devamında diplomanızı almanız söz konusudur. Türkiye üzerinden de kabul gören diploması sayesinde kariyer imkanlarınız daha güçlü olacaktır. İnşaat bölümü mezunlarının Avrupa merkezli eğitimleri ile daha avantajlı iş olanaklarına yer vermesi mümkündür.

İnşaat teknolojisi bölümü lisans tamamlama adına Point Yurt dışı Eğitim Kurumu ile de görüşmelere yer verebilirsiniz. Her iki eğitim kurumunun da ayrıntılara yer verdiği web siteleri bulunmaktadır. Buradan sadece üniversite değil Ukraynaadına da bilgiler aktarılmaktadır. Gittikten ilk 3 ay içerisinde oturum iznini almış olmanız gerekmektedir. Türkiye kültürüne benzer olan bu merkezden de ekonomik koşullar çerçevesinde faydalanabilirsiniz. Konaklama konusunda yurt ya da evlerden yola çıkabilirsiniz. Kira ücretlerinin de makul olduğu ifade edilmektedir. Ukrayna’da öğrenciler adına tercih edilen merkezlerden birisi olmaktadır. Lisans tamamlama adına da Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi başvurabilir ve avantajlı olabilirsiniz. Ekonomik koşullar sayesinde lisans tamamlama eğitimini tamamlamış olacaksınız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!