Inşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2018

İnşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama 2018

Dikey geçiş işlemleri için Dgs taban puanları dikkate alınmaktadır. Bu durum da istediğiniz üniversite üzerinden eğitim almanızı zor hale getiriyor. Ancak yurtdışından lisans tamamlama programlarına başvurarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama yıllar içerisinde Ukrayna’da eğitim programlarına yer veriliyor. Buradan yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile lisansını tamamlamanız mümkündür. Dikey geçiş sınavlarına yönelik ön şartları olmayan üniversitelerden birisidir. Aynı zamanda yabancı dil konusunda da ön şartları bulunmuyor. Şöyle ki okul içerisinden alacağınız lisans tamamlama eğitimleri de Türkçe’dir. Türkçe olarak ünlü eğitmenler tarafından 4 yıllık mezun diplomanızı almış olacaksınız. Üstelik diploma Türkiye’de de kabul görüyor.

İnşaat teknikerliği lisans tamamlama başvuruları her ay yapılmıştır. Bu konuda Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumu ile yola çıkabilirsiniz. Point Yurt dışı Eğitim Kurumu da geçerli bilgileri sunmaktadır. Tüm bu bilgiler sonucunda da en doğru kayıt işlemlerine yer vererek Ukrayna’ya gidebilirsiniz. Üstelik buraya gitmek için vize işlemlerine de başvurmanız gerekmiyor. Türkiye’den gidenlerin vizesiz olarak kabul edilmesi söz konusudur. Bu yüzden kurumların sizlere sunduğu belgeler ile lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Katılımcı olmanız durumunda 2 yıl boyunca buradan kaliteli eğitim almanız sağlanıyor. İnşaat bölümü okuyanların genel olarak pratik asıllı eğitim almaları esas alınmaktadır. Geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak için de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine başvurunuzu göndermelisiniz.

Üniversite için tüm kayıtlar Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumu tarafından ele alınmaktadır. Bu kurumun web sitesi ya da Facebook hesapları sayesinde iletişime geçebilirsiniz. Her iki platformdan da iletişim seçeneklerini belirtmektedir. Numaraları ve geçerli ofis adreslerini de buradan göreceksiniz. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama senesinde bir takım mezuniyet belgeleri talep ediliyor. Bunun yanı sıra ikamet belgesinin de hazır edilmesi istenmektedir. Son olarak ise pasaport çıkartmanız gerekecektir. Bu belgeleri hazırlayarak gerekli yurt dışı eğitim kurumlarından başvurunuzu ele alabilirsiniz. Başvurular yıl içerisinde 12 ay boyunca düzenlenmektedir. Bu yüzden sadece duyuruları takip etmeniz yeterli olacaktır. Facebook üzerinden hem hocaları hem eğitim sistemini hem de duyuruları analiz edebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!