Inşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama Bölümleri

Inşaat Teknikerliği Lisans Tamamlama Bölümleri

2 yıllık olarak üniversite mezunlarının istediği bölümden Avrupa merkezli lisans tamamlama programlarına başvurmaları mümkündür. İnşaat teknikerliği lisans tamamalama bölümleri olarak pek çok eğitim programı bulunmaktadır. Burada Avrupa kredi transfer sistemi ile dikey geçiş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 2500 Euro eğitim ücreti dahilinde Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Türkiye’den öğrencilere kapılarını açmaktadır. Ülkemiz ekonomik ve sosyal yaşantısına benzer niteliklere sahip Ukrayna üzerinden eğitim alabilirsiniz. Dikey geçiş sınavları adına üniversitenin taban puan sınırları da bulunmuyor. Bu yüzden ülkemiz lisans tamamlama programlarına nazaran daha avantajlı olmanız mümkün olacaktır.

İnşaat teknikerliği lisans tamamlama bölümleri için eğitimlerin Türkçe destekli olarak sunulması söz konusudur. Ülkemizden gelen profesörler ya da doçentler eşliğinde lisans tamamlama derslerine yer verilmektedir. Bu derslerden başarılı olmanız durumunda da diplomanızı alarak kariyer imkanlarına adım atabilirsiniz. Avrupa’nın yanı sıra Türkiye’de de geçerli olan diplomalar sayesinde kariyet fırsatları yakalamanız mümkün olacaktır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi merkezde bulunuyor. Burada yer alan yurtlar ya da stüdyo evler ile konaklama sorununu çözebilirsiniz. Öğrenciler adına uygun yaşam olanakları da bulunmaktadır. Eğitim aldığınız süreçte ekonomik olarak zorlanmamanız söz konusudur. Çünkü ekonomik durumun hemen hemen Türkiye ile aynı olduğunu göreceksiniz. Daha kapsamlı eğitim fırsatları adına Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine başvurunuzu yapabilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Üniversite için kayıt işlemlerini Eurostar ya da Point Yurt dışı Eğitim Kurumları üzerinden ele alabilirsiniz. Kurumlar sayesinde tüm danışmanlık servislerinden de faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinden de öğrencilerin karşılanması sağlanıyor. İnşaat teknikerliği lisans tamamlama bölümleri üzerinden mezun olan öğrencilerin buradan da iletişime geçmeleri mümkündür. Geçerli bilgileri mesaj bölümünden sunabilir ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Kurumların en uygun şartlar üzerinden sizlere geri dönüş yaptıklarını göreceksiniz. Danışmanlık servisleri sayesinde üniversiteden lisans tamamlama programlarına başvurmanız daha kolay olacaktır. Aynı zamanda konaklama ile oturma izni için de tüm bilgileri elde edebilirsiniz. 3 ay içerisinde bu izni tamamlayabilirsiniz. Ülkeye gitmek için vize işlemlerine yer vermeniz de istenmiyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!