İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2018

İnşaat Teknikeri Lisans Tamamlama 2018

Dikey geçiş sisteminin uygun fiyatlar ile Eurostar ve Point Yurt dışı Eğitim kurumlarınca sunulduğunu göreceksiniz. Bu kurumlardan bölümlere ve eğitim sistemlerine göre bilgi sahibi olabilirsiniz. İnşaat Teknikeri lisans tamamlama yılında da Avrupa esaslı olarak sunulmaktaydı.

Son yıllarda özellikle Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinin bu konuda ilgi görmesi söz konusudur. Üniversitenin Dgs şartı aramaması bu ilgiyi günden güne arttırmıştır. Aynı zamanda çoğu Avrupa üniversiteleri yabancı dil zorunluluğuna yer veriyor. Ancak Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi yabancı dil konusunda da öğrencileri zorlamamaktadır. Bu konuda herhangi bir zorunluluğu olmayan kurumun Türkçe eğitimleri sunuluyor. Üstelik üniversiteden alacağınız diploma Türkiye’de de geçerli kabul edilmektedir. Avrupa’dan alacağınız bu diploma sayesinde daha ayrıcalıklı olmanız da kaçınılmaz olacaktır.

Eğitim danışmanlığı konusunda güvenilir ve ekonomik olan Eurostar ve Point Yurt dışı Eğitim kurumlarının tercih edebilirsiniz. Kurumların Facebook adresleri de bulunuyor. Buradan da konuyla alakalı tüm görüşleri elde edebilirsiniz. Dönem dönem sosyal medya hesapları üzerinden duyurular da yapılıyor. Bu duyurular sayesinde başvuru sürelerini de öğrenmeniz mümkündür. İnşaat Teknikeri lisansı tamamlama yıllardan bu yana düzenlik olarak programlara dahil ediliyor. Şöyle ki başvuru günleri çok da önemli değildir. Kaçırmanız halinde bir sonra ki ay içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Çünkü yıl içerisinde her ay bu programlara başvuruların yapılması mümkündür. Dil ya da Dgs şartlarının olmaması da başvuruları daha kolay hale getirecektir.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna merkezli olarak karşımıza çıkan eğitim kurumlarından birisidir. Bu merkez içerisinde eğitimin de doçentler ve alanında profesörler ile sunulması söz konusudur. Ukrayna ile Türkiye adına herhangi bir vize şartı da bulunmuyor. Bu yüzden başvurular adına da sadece pasaportunuzu sunmanız yeterli olacaktır. Pasaport çıkartma işlemlerinden sonra eğitim kurumları ile görüşme yapabilirsiniz. İnşaat Teknikeri lisans tamamlama programları için eğitim kurumlarının iletişim telefonlarından da faydalanabilirsiniz. Eğitim ve kariyer fırsatları adına Eurostar ve Point eğitim kurumlarından yola çıkabilirsiniz. Pek çok şehirde de ofislerinin olduğunu web sitesi içerisinde görebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!