İnşaat Teknikeri 2 Artı 2 Lisans Tamamlama

İnşaat Teknikeri 2 Artı 2 Lisans Tamamlama

2 artı 2 sistemini Avrupa merkezli olarak da ele alabilirsiniz. Meslek Yüksek okulu üzerinden inşaat bölümü okuyarak lisans tamamlama programlarından faydalanabilirsiniz. 2 yıllık mezunların 4 yıllık kapsamında diploma sahibi olmaları söz konusudur. Bu konuda kapsamlı eğitim sistemine sahip okullardan birisi de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olmaktadır.

İnşaat teknikeri 2 artı 2 lisans tamamlama programlarına yer veren bu üniversite Ukrayna’da bulunmaktadır. Kurumun eğitim sistemi Türkçe olarak desteklendiği için sorun yaşamamanız sağlanıyor. Öyle ki Türkiye’den ünlü profesörlerin gelerek öğrencilere ders vermesi sağlanmaktadır. Türkçe dersler üzerinden 2 yıl lisansınızı tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de de kabul gören diplomayı da alarak geleceğinizi planlayabilirsiniz.

İnşaat mezunlarının gelecek kaygıları bulunmaktadır. Şöyle ki pek çok inşaat mezunu bulunuyor. Ön plana çıkmak adına belirli merkezlerden diploma sahibi olmak daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. İnşaat teknikeri 2 artı 2 lisans tamamlama konusunda Ukrayna’yı tercih edebilirsiniz. Burada yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Avrupa esaslı pratik eğitimleri ile geleceğe hazırlanmanızı sağlıyor. Eğitimlerin modern kampüsler içerisinde verilmesi sa söz konusudur. Buradan alacağınız diploma sayesinde daha parlak bir gelecek sizleri bekliyor olacaktır. Çünkü Türkiye merkezli eğitim ve öğretim programlarından daha kapsamlı lisans tamamlama sistemleri sunulmaktadır. Buradan alacağınız eğitim ve diploma sayesinde pek çok ülkede de geleceğinize adıma atabilirsiniz.

İnşaat teknikeri 2 artı 2 lisans tamamlama adına görüşmelerinizi Eurostar ile Point Yurtdışı Eğitim kurumları üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle Eurostar, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesiadına tüm kayıtları almaktadır. Anlaşmalı olunan bu kurum üzerinden danışmanlık hizmeti almanız faydalı olacaktır. Bu şekilde gerekli belgeleri ve tutarları da öğreneceksiniz. MYO merkezli belgelerin dışında pasaport isteniyor. Ukrayna vize istemediği için de ülkemizden üyeler adına avantajlıdır. Belgelerin dışında yıllık ücretinde temin edilmesi gerekiyor. Buradan yıllık eğitimlerin 2500 Euro kadar olduğunu göreceksiniz. Tutarı yatırmanız halinde belgeleriniz ile lisans tamamlama programlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Programın Türkçe olması ve yabancı dil şartının olmaması da avantajlı bir diğer özelliği olmaktadır. Ön şartları bulunmayan okul içerisinden inşaat eğitimi alarak diplomanızı elde edebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!