İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Puanları

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Puanları

İnşaat mühendisi olmak bir çok kişinin arzuladığı meslek iken, üniversitelerdeki yüksek puanlar kimi zaman bu isteğin suya düşmesine neden oluyor. Bunun için adeta müjdeli bir yol belirleyen Eurostar Yurtdışı Eğitim Programı ve Point Yurtdışı Eğitim Programları, Kosava’da yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile iş birliği yaparak inşaat mühendisi olmak isteyenlerin önünü açtı. Bunun için artık inşaat mühendisliği dikey geçiş puanları nelerdir diye bakmanıza gerek kalmayacak. Çünkü zaten inşaat mühendisliği için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi size bir çok konuda kolaylık sağlayacak.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde öğrenim görmek istiyorsanız öncelikle Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumları ya da Point Yurt dışı Eğitim Danışmalığı Birimi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Size yıllık eğitim ücreti ve diğer ücretlerle alakalı detaylı bilgi verilecektir. Bunun için öncelikle inşaat eğitiminin dikey geçiş ile yıllık ücretinin sadece 2500 Euro olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik 3.sınıftan direkt olarak başlayacağınız için hem fiyat olarak uygun hem de son derece kaliteli bir okulda inşaat mühendisliği eğitimi görmüş olacaksınız. İnşaat mühendisliği dikey geçiş puanları ise Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde dikey geçiş puanı yüksek olduğu için siz de inşaat teknikeri olmayı deneyebilirsiniz.

Üstelik akts sistemi olduğu için kredilendirmeler Avrupa yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Dikey geçiş sınavına hazırlandıktan sonra kolayca Ukrayna’da eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. inşaat mühendisliği dikey geçiş puanları sizin Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine kayıt yaptırmanız için gözünüzü korkutmasın. Bu puan sistemiyle alakalı ayrıntılı bilgiyi Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumları ya da Point Yurt dışı Eğitim Kurumundan kolaylıkla edinebilirsiniz.

Üstelik bu eğitimi Türkçe alacağınız için geleceğin parlayan inşaat mühendislerinden olabilirsiniz. Türkiye’de ki vakıf üniversitesi kalitesinde verilen bu eğitimiHarkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde son derece uygun bir fiyata alacaksınız. Hem vakit hem para kaybetmeden kariyer planlamanızda Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi oldukça doğru bir seçim olacak. Ukrayna’nın en güzel yerlerinden birine kurulu olan bu üniversitesi geçireceğiniz iki yıl sizin kariyerinizde adeta bir dönüm noktası olurken size bir çok şey katacak.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!