İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

Ukrayna merkezinde yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi lisans tamamlama adına ilgi görüyor. Bu konuda öğrenci çekmesinde ki baş sebebi de vizenin olmamasıdır. Buradan sadece pasaport işlemlerine yer vererek eğitim sisteminden faydalanabilirsiniz. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim başvuruları için sizlerden istenilen birkaç belgeyi ibraz etmeniz yeterlidir. Bunlar arasında Dgs şartının olmadığını göreceksiniz. Herhangi bir taban puan belirlemesi de bulunmamaktadır. Bu yüzden sınav şartı olmadan lisans tamamlama sisteminden faydalanabilirsiniz. Bu sistemden faydalanmak adına herhangi bir dil çalışmasına da yer vermeniz istenmiyor. Yabancı dil şartı da olmayan bu sistem sayesinde lisansınızı tamamlamanız kolay olacaktır.

Lisans tamamlama sistemine yönelik detaylı bilgileri Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları ile öğrenebilirsiniz. Kurumların öğrenciler adına başvuruları yapması ve yönlendirmelere yer vermesi söz konusudur. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim için Ukrayna’da bulunan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile görüşme yapabilirsiniz. Yoğun talep gören bu okulun danışmanlığı konusunda Eurostar Eğitim Kurumu ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumun oturma izni ya da yerleşme gibi pek çok konuda çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmaların güvenilir kurumlarca ele alınmasından dolayı kısa sürede işlemleriniz ve başvurularınız tamamlanacaktır. Çözüme yönelik olan bu danışmanlık servisi sayesinde lisans tamamlama eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

3.sınıftan itibaren geçerli dersler ile eğitime yer veriliyor. Eğitimler için Türkiye’den gelen profesörlerin çalışmaları bulunmaktadır. Aynı şekilde Türkiye’den doçentler ile de eğitim sistemi ele alınıyor. İnşaat Mühendisliği lisans tamamlama uzaktan eğitim adına üniversitenin Politeknik Fakültesi içerisinde dersler sunuluyor. Öyle ki pek çok fakültesi bulunuyor. İnşaat Mühendislik adına da bu fakülte içerisinden lisans tamamlama eğitimi sunuluyor. Toplamda 6 fakülteye yer veren üniversitelerden birisidir. Detaylı eğitim sistemleri sayesinde Türkiye’de de geçerli olan diplomasını elde etmeniz mümkündür. 2 yıl süren bu eğitim sistemi adına istenilen ücretler de ekonomik olmaktadır. Eurostar Eğitim Kurumu eğitim sistemi adına fiyat duyuruları yapmaktadır. Buradan 2500 Euro olarak fiyat bildirimlerinin olduğunu göreceksiniz. Yıllık olarak eğitim ücretinin sadece 2500 Euro olduğu ifade ediliyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!