Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş — İnşaat Lisans Tamamlama

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Ukrayna’da yer alan ve sunduğu imkanlar ile özellikle ön plana çıkan üniversiteler arasında yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sağladığı imkanlar ile Türkiye’den pek çok öğrencinin gönlünün fethediyor. Harkov sayesinde geleceğin inşaat mühendisleri adımlarına daha da yaklaşıyor. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sayesinde alacağınız oldukça kaliteli eğitim ile siz de inşaat teknikeri olabilir ve 3.sınıftan itibaren lisansınızı tamamlayabilirsiniz.

Türkçe eğitim veren Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sizi korkutmasın. Hem maddi anlamda hem de eğitim anlamında son derece büyük bir kolaylık sağlayan okul aynı zamanda Türkçe eğitimi ile de inşaat mühendislerinin önünü açıyor diyebiliriz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sayesinde bölüme geçenler, sadece 3. Ve 4. Sınıfı okuyarak inşaat teknikeri oluyorlar. Bilgiyle donatılmış öğretmenlere ve oldukça kaliteli bir semte sahip olan okul size aynı zamanda güzel kampüs günleri de yaşatıyor.

Bu eğitimin önderliğini yapan ve size destek olacak olan firmalar ise Eurostar ile Point Yurt dışı Eğitim Kurumu oluyor. Bunlardan biriyle iletişime geçtiğiniz an eğitimi daha detaylı şekilde öğrenmeniz mümkün. Öncelikle fiyatlardan bahsedersek senelik ücretin inşaat mühendisliği için 2500 Euro olduğunu söyleyebiliriz. İki yıl okuyacağınızı düşünürsek bu rakam oldukça düşük maliyetli. Üstelik eğitim kalitesi ise Türkiye’de bulunan bir çok kaliteli vakıf üniversitesi ile aynı seviyede diyebiliriz.

Siz de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin imkanlarından yararlanmak istiyor olabilir ve geleceğinizi garanti altına almayı düşünebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken inşaat mühendisliği alanına yoğunlaşmak da Ukrayna, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sizin için karlı ve iyi bir seçenek olacaktır.

Bir çok imkanı bulunan okul aynı zamanda sizi şehir anlamında da tatmin edecektir. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaat mühendisliği dikey geçiş puanlarınız da sizi zorlamadan bu üniversitede eğitim aldırabilecek türden olacaktır. Bu nedenle bir an önce Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumu ya da Point Yurt dışı eğitim kurumu ile iletişime geçerek detaylı kayıt ve başvuru bilgilerini öğrenebilirsiniz. Üstelik okula yılın istediğiniz ayı başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!