Dikey Geçiş Sınavı İnşaat Mühendisliği Puanları

Dikey geçiş yaparak hayal ettiğiniz bölümü tamamlamanız artık mümkün. Ukrayna sınırları içerisinde bulunan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi size bu imkanları sunuyor. Bunun için sadece dikey geçiş sınavına girmeniz ve inşaat mühendisliği bölümünü tercih etmeniz gerekiyor.

Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları ise yıldan yıla değişkenlik gösterirken eğer inşaat teknikerliğine geçmek istiyorsanız. Bunu herhangi bir puana gerek duymadan sınavsız Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim danışmanlığı ortaklığı ile beraber yapabilmeniz mümkün. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu fırsatta eğitim ücreti ise yıllık olarak hesaplanmakta ve bir yıl için 2500 Euro istenmektedir.

İnşaat mühendisi olmak artık Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile hayal değil. Özellikle mimarlık ve mühendislik alanları ile ön plana çıkan üniversite size harika bir kampüs ortamı da sunacak. Böylece 3.sınıftan başlama imkanı ile hem vakit kaybetmemiş olacak hem de kısa zaman içerisinde inşaat mühendisliği hakkında oldukça fazla bilgi edinmiş olacaksınız. Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları iseHarkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi için gerekli değildir ve bu bölüme gönül vermiş bir çok insan Point Yurtdışı Eğitim ve Eurostar Yurtdışı Eğitim desteği ile mühendis olabilmektedir.

Okul hakkında kapsamlı bir araştırma yapmak istiyorsanız bununla ilgili internette yer alan videoları izleyebilirsiniz. Tüm videolarda konuşmacıların Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesiden ne kadar memnun kaldığını anlayacaksınız. Üstelik Ukrayna’da oldukça iyi şartlarda okumanın verdiği kampüs hayatı da sizin geleceğinizi olumlu yönde etkileyecektir diyebiliriz. Dikey geçiş sınavı inşaat mühendisliği puanları senelere göre değiştiği için güncel puanları kısa zamanda görebileceksiniz. Fakat sınavsız eğitim Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde sizi bekliyor olacak.

Sadece inşaat değil aynı zamanda mimarlık teknikerliği okumak istiyorsanız da yine dikey geçiş imkanı ile Ukrayna Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini tercih edebilir ve sadece eğitiminiz için 2500 Euro harcayabilirsiniz. Üstelik transferlerde akts baz alınmaktadır. Bu nedenle çok sık tercih edilen Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kısa zamanda kendisini geliştirmiş ve dikey geçiş sınavına girenlerin neredeyse ilk tercihlerinden biri olmuştur diyebiliriz. Siz de eğitim alanınızı inşaat teknikerliği üzerine düşünüyorsanız kısa zaman içerisinde Eurostar Yurtdışı Eğitim Programına ve Point Yurtdışı Eğirim birimlerine uğrayabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!